Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
tomekostra

nie działa przycisk kierownicy

Polecane posty

Witam

Tak jak w temacie, dzisiaj zauważyłem, że nie działa mi przycisk, co prawda nie działał od początku, ale myślałem, ze jest on od czegoś innego a jest on chyba od włączania i wyłączania radia (przycisk O).

Przejrzałem forum i nic nie ma oprócz tego, że trzeba niby wymienić taśmę, a ciekawi mnie czy to wina taśmy, czy coś mogło się stać z przyciskiem, bo wszystkie inne działaja, wszystko jest idealnie tylko ten jeden.

Jak sprawdzić i gdzie, zebym dowiedzial się i stwierdził co jest do wymiany?

Druga sprawa to demontaż tego wszystkiego, jak zdemontować kierownicę, czy moge bez zdejmowania kiery dojść do tego przycisku czy to nic mi nie da?

przycisk "O" o ile się orientuje jest od przełączania między "tuner" a "cd" ale mogę się mylić ew. sterowanie krążkami w zmieniarce CD , jesli wprowadzam w błąd , poprawcie mnie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pierwsza sprawa czy masz oryginalne radio, jeżeli nie to sterowanie w kierownicy bez specjalnego interfejsu nie będzie działać.

Druga sprawa przycisk O służy do przełączenia radia na zmieniarkę CD, jeżeli jej nie masz to nie będzie działać.

no i też właśnie myslalem, czy to jest od przełączania, ale przycisk "O" jest na kierownicy, a przy włączniku radia jest "O I" i nie wiem czy to jest włączanie radia czy przełączanie tuneru na kasety. Mam radio kasetowe jeżeli by to moglo w czymś pomóc.

Tu masz dokladnie jak zdemontowac przyciski:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Tu jest napisane"przełączanie między odtwarzaczem kasetowym, a płyt kompaktowych", czyli ogólnie rzecz biorąc nie będzie mi ten przycisk dzialał, jak nie mam w ogole ani radia CD ani zmieniarki CD? Edytowano przez tomekasz05

Tak jak pisałem to jest przełączenie miedzy radiem kaseciakiem a zmieniarką, jeżeli nie masz zmieniarki to nie będzie działał.

OK, dzięki wszystkim za info

Pozdrawiam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.