Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Elalex

Kręci a nie odpala.

Polecane posty

Witam...od razu powiem że w tych sprawach sie w ogóle nie znam i nikt mi nie moze pomóc także proszę o nie usuwanie tematu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ewentualne przeniesienie jeśli zły dział

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

A więc , mam taki oto problem że vectra nie odpala...Przekręci 2 razy i potem rozrusznik puszcza. Zaczeło sie od tego ze po przejechaniu ok. 500 metrów zgasiłem samochód a potem juz nie chciał odpalić z kluczyka , na popych odpalił i normalnie działał...5 minut później odpalił z kluczyka a następnie znowu nie...Wymieniłem szczotki w rozruszniku, to nic nie dało potem stacyjkę także nie pomogło , dzisiaj sprawdziłem pompkę paliwa , na 100 prób zabuczała raz..na nowej pompce tak samo.Bezpieczniki ok.

Co może być powodem ? Model to Vectra B 1.6 16V b+g.

Proszę o nie usuwanie tematu ponieważ z moją wiedzą nie jestem wstanie przeczesać forum i znaleść tematu w którym będę wiedział że to akurat mój problem ;/

Dzięki wielkie z góry.

A kontrolka check Ci się zapala na chwilę po przekręceniu kluczyka?? Jakieś błędy wyskakują, jak odczytać błędy znajdziesz tutaj

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

a co który oznacza tutaj:

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Jakie masz napięcie na aku?

Check czasami świeci cały czas a czasami całkowicie gaśnie. A napięcie na akumulatorze to nie mam pojęcia sprawdzę to dopiszę. 12V napięcie.

Edytowano przez Elalex

Podmień kostkę stacyjki i zobacz czy lepiej jest.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.