Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
pech1989

Uszczelka chłodnicy ?

Polecane posty

Witam.

Jestem posiadaczem VC 1.6 v16 i mam problem z cieknącą chłodnicą. Z tego co się dowiedziałem przyczyną jest USZCZELKA CHŁODNICY. Czy słyszał ktoś o czymś takim?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_help.gif" alt=":help:"> Sprawdziłem to i faktycznie są widoczne zacieki na łączeniu bocznych plastików z aluminiową konstrukcją. Wycieki nie są regularne. Czasami 3 tygodnie przejeżdżam na pełnym zbiorniczku a innym razem muszę uzupełniać go co dziennie po około 0,5 litra płynu a po krótkiej trasie gdy silnik ostygnie robi się widoczna plama pod autem. Czy ktoś wie gdzie można kupić i wymienić taką uszczelkę i czy w ogóle jest to możliwe i opłacalne czy lepiej kupić nową chłodnice? Dodam też ,że kilka miesięcy temu wymieniałem termostat bo rozsadziło mi plastikową rurkę na nim i czy to może znaczyć ,że korek zbiorniczka wyrównawczego jest nie sprawny i nie upuszcza ciśnienia co mogło spowodować rozerwanie tej rurki a następnie rozszczelnienie chłodnicy?

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">

Edytowano przez pech1989

z tego co wiem to chlodnica jest nierozbieralna

nie ma czegos takiego jak uszczelka chlodnicy

jak cieknie na laczeniu z boku to nadaje sie tylko do wymiany

jest firma na ochocie, która naprawia chłodnice, ale w Twoim przypadku tak jak Gawlak pisał to tylko wymiana, naprawa byłaby raczej nieopłacalna, chociaż zawsze można spróbować

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

z tego co pamiętam to firma ta jest na końcu grójeckiej jadąc w stronę okęcia po prawej stronie przed wiaduktem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Dzięki za radę

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> chyba tam się wybiorę

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Znalazłem warsztat w okolicach Warki, który zajmuje się tylko chłodnicami i za regeneracje chcieli 150 zł ale też mi to odradzali bo podobno po takim zabiegu to bywa różnie i może już po 2-3 miesiącach być to samo co teraz.

/emoticons/default_huh.png" alt=":huh:">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.