Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

mateusz62

Problem z przyciskiem ECO

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Mój problem polega na tym że w VB przed liftem mam klimatronik który nie działa tak jak powinien. Otóż przyciskiem ECO nic nie da sie zrobić (był podmieniany na inny i dalej to samo). Zauważyłem natomiast że sprężarkę klimatyzacji włącza się przyciskiem od ogrzewania tyolnej szyby i w zależności od tego czy sprężarka działa czy nie odpowiednio na przycisku ECO pomarańczowa dioda się świeci albo gaśnie. Podejrzewam ze jest coś z kablami bo zauważyłem że w panelu klimatronika nie ma kostki w moim przypadku 22 pinowej tylko (prawdopodobnie poprzedni właściciej tak zrobił) są przewody pojedyńczo wsuniete za pomocą wsuwek<załamka>. Przewody te były przedłużane od oryginalnej wiązki tyle tylko że są jednego koloru(totalna masakra). Dostałem sie do oryginalnej wiązki tam gdzie były dolutowane i zauważyłem ze sa przewody o takich samych kolorach i nie wiem za bardzo co z tym zrobić. Szukam kostki oryginalnej i chcialem to zrobić tak jak książka pisze tylko jak te przewody podłączyć.

Poza tym klimatronik działa bez zarzutów i też nie wiem czy szukac problemu w panelu i podłączeniu czy przy przycisku ECO.

Bardzo proszę o pomoc

Kolego rzeźba jak nie wiem. Ale tak jak piszesz jeśli chcesz mieć wszystko tak jak należy to należało by zdobyć taką wtyczkę tylko z kawałkami przewodów i uporządkować jak należy. Przycisk w zimie od szyby będziesz używał często natomiast climatronic działać nie będzie jak temperatura będzie niższa niż 5 stopni Celsjusza. Ale w lato będzie odwrotnie climatronic będzie chodził a po co ma szyba grzać dodatkowo.

Zagadaj do kogoś w dziale sprzedam kto rozbiera angliki. Kupisz kawałek bądź całą wiązkę. Będziesz miał wtyczki odrazu z odpowiednimi kolorami. Weź odrazu z tym kawałkiem do przycisków

Wiem właśnie że to rzeźba jak nie wiem. Tylko ja już się dostałem do oryginalnych przewodów. I zauważyłem że są z tego co pamiętam 2 szarożółte i chyba 3 czarno białe i podejrzewam ze to coś tu jest pomieszane

Witam ponownie.

Problem rozwiązany. Zakupiłem od jednego z Forumowiczów wtyczkę i okazało się ze przewody były pozamieniane. Wszystko śmiga tak jak trzeba. Dziękuję za zainteresowanie.

Zamykam temat