Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

skyline1

Lokalizacja monitora kamery cofania

Recommended Posts

Witam

Zastanawiał sie już ktoś może gdzie było by najlepiej zamontować monitorek kamery cofania? Mowa o wyświetlaczu około 3 do 5 cali?

Ktoś już może ma taki i podzieli się spostrzeżeniami

Najlepiej kupic sobie nakladke na lusterko wstecznie w wbudowanym ekranem.

Sa rozne typy ksztalty i maja rozne wielkosci ekranu zawsze cos mozna sobie dobrac.

Please login or register to see this link.

Ja bym zobaczył ile miejsca jest pod podsufitką w okolicach lampki. Można by pokombinować w tym miejscu z chowanym wyświetlaczem. Wysuwałby się w miejsce przed lusterkiem.

jesli chodzi o lusterko to moim zdaniem nie jest najlepsze miejsce. Po pierwsze nie masz wtedy lusterka przy cofaniu, a po drugie wiszace kable sa malo estetyczne

Po pierwsze jak masz kamerę cofanie to po kiego Ci lusterko w lusterku - przecież kamera ma większy kąt widzenia.

Po drugie wszystkie kable można schować i nic nie wisi.

Ja będę montował kamerę po środku z tyłu auta, żeby kamera widziała symetrycznie teren. Myślę że będzie wtedy najmniej przekłamań w obliczaniu odległości. Nie mam problemu z lusterkami bo mam radio z dużym ekranem i obsługę kamery cofania.

Please login or register to see this quote.

Ale bez nakładki na lusterko to niby gdzie chcesz skierować obraz z kamery?? Na czym go wyświetlisz?? CID/GID nie obsłuży Ci obrazu. Dodatkowy ekran chcesz montować na desce rozdzielczej?? Czy nie kumam czaczy??

Ale ja nie pisałem, że nie ma być nakładki na lusterko. Wyświetlasz obraz na nakładce na lusterku.

Odnośnie drugiej częsci - CID jak najbardziej obsłuży obraz, tylko trzeba trochę pokombinować.

Please login or register to see this quote.

Może wyrwałem z kontekstu wypowiedzi i nie kumam - zakumałem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> No to że trzeba pokombinować z CID to wiem, ale seria nadal nie obsługuje

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by JareckiRSV

Pisałem to odnośnie wypowiedzi @skyline1 "jesli chodzi o lusterko to moim zdaniem nie jest najlepsze miejsce. Po pierwsze nie masz wtedy lusterka przy cofaniu".