Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Lopez777

Centralny tylko z kluczyka

Polecane posty

Mam problem z centralnym dziala ale tylko z kluczyka , mam od niedawna vectre i nie mam pojecia czemu nie dziala mi pilot od centralnego . Wymienilem baterie w pilocie ,zaczely swiecic sie diody gdy naciskam na przyciski wiec chyba dziala lecz nadal nie otwiera i nie zamyka drzwi . Prubowalem tez programowac pilota wkladajac kluczyki do stacyjki i zapalajac zaplon i nadal nic . Dzis dobralem sie do modulu sterujacego zamkiem centralnym i wyglada mi ze jest sprawny ,Modul mam taki ; GM 90 464 713 MU 9 330 065 147 INDEX 06 . Moze vectra b nie miala pilota a ktos tak sobie go dozocil ( pilot jest oddzielny nie w kluczykach ) . Mogl by ktos mi poradzic co zrobic zeby moc zamykac i otwierac z pilota a nie tylko z kluczyka . Z gory dzieki

Może pilot nie jest z twojego samochodu i trzeba go zaprogramować

Który rok tej VB? do1998 pilot był oddzielny na przełomie tego roku wprowadzili pilot w kluczyku.

Na początek proponuje go zaprogramować korzystając z tej porady

Witam, podłączam się do tematu mam ten sam problem, nacisnięcie przycisku na pilocie podczas włączonego zapłonu czy też nie, nie działa pilot nie chce się zaprogramowac, diody swiecą , rok auta to 1996 nie mam pojęcia co się mogło stać

Moja vectra to 1996r. Dzieki za porade jak zaprogramowac pilota lecz to juz probowalem wczesniej i nic .Moze ktos ma inny pomysl co moze byc nie tak z pilotem lub zamkiem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.