Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Lopez777

Centralny tylko z kluczyka

Recommended Posts

Mam problem z centralnym dziala ale tylko z kluczyka , mam od niedawna vectre i nie mam pojecia czemu nie dziala mi pilot od centralnego . Wymienilem baterie w pilocie ,zaczely swiecic sie diody gdy naciskam na przyciski wiec chyba dziala lecz nadal nie otwiera i nie zamyka drzwi . Prubowalem tez programowac pilota wkladajac kluczyki do stacyjki i zapalajac zaplon i nadal nic . Dzis dobralem sie do modulu sterujacego zamkiem centralnym i wyglada mi ze jest sprawny ,Modul mam taki ; GM 90 464 713 MU 9 330 065 147 INDEX 06 . Moze vectra b nie miala pilota a ktos tak sobie go dozocil ( pilot jest oddzielny nie w kluczykach ) . Mogl by ktos mi poradzic co zrobic zeby moc zamykac i otwierac z pilota a nie tylko z kluczyka . Z gory dzieki

Może pilot nie jest z twojego samochodu i trzeba go zaprogramować

Który rok tej VB? do1998 pilot był oddzielny na przełomie tego roku wprowadzili pilot w kluczyku.

Na początek proponuje go zaprogramować korzystając z tej porady

Witam, podłączam się do tematu mam ten sam problem, nacisnięcie przycisku na pilocie podczas włączonego zapłonu czy też nie, nie działa pilot nie chce się zaprogramowac, diody swiecą , rok auta to 1996 nie mam pojęcia co się mogło stać

Moja vectra to 1996r. Dzieki za porade jak zaprogramowac pilota lecz to juz probowalem wczesniej i nic .Moze ktos ma inny pomysl co moze byc nie tak z pilotem lub zamkiem