Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

tomekostra

transmiter mp3 czy warto kupić?

Recommended Posts

Cześć,

zastanawiam się ostatnio nad kupnem tego wynalazku jakim jest transmiter mp3, ponieważ jeżdżę i wolałbym słuchać muzyki, która mi się podoba... Mam radio kasetowe, patrzyłem na używki radia CD (oplowskie) no i co.... no i drogo jak na chwilę obecną, a nie chcę kupować radia NO NaMe, bo chcę, żeby samochód miał radio fabryczne, a nie jakieś zbajerzone...

I czytam na forach różnych o tych transmiterach i są negatywne opinie jak i pozytywne i nie wiem co robić...

Może ma/ miał ktoś jakiś taki wynalazek typu ten transmiter, albo mp3 z tą kasetą do podłączania mp3? Jak ktos miał do czynienia z ktorymś z tych bajerów niech pisze czy jest sens czy lepiej nie kupować tego i co lepsze ewentualnie- transmiter czy mp3 z tą kasetą?

Pozdrawiam

wolisz opla czy mercedesa ?

jeden odpowie tak a drugi tak bo kazdy ma inny gust

tak samo jest z transmiterami, jedni je chwala a inni nie

moim zdaniem lepsze jest radio z mozliwoscia odtwarzania mp3 niz transmiter

Please login or register to see this quote.

albo woz albo przewoz, albo rybki albo akwarium

jest sporo modeli odtwarzaczy CD/MP3 ktore wcale nie sa zbajerzone wiec nie przesadzaj i mozna je kupic za pol darmo

Poza tym temat bardziej pasuje do CA wiec przenosze

jest pare tematów już poczytaj ten

Please login or register to see this link.

jak napisałem w poprzednim temacie będę się tego trzymał

kup sobie transmiter kasetowy ja kupiłem i nie żałuje

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ciągle słucham z telefonu muzy a transmiter FM leży zakurzony

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Edited by łukasz vectra B

miałem tydzień i poleciał do kosza - badziewia jakich mało

trzeba dobre kupować ja kupiłem za 7 zl i już mam 3 miechy fakt faktem że przed sklepem stałem i sprawdzałem 3 aż 4 był w 100% sprawny

Edited by łukasz vectra B

jeśli nie będzie ci przeszkadzała słaba jakoś muzyki ,czasem jakieś szumy to taki transmiter fm ci wystarczy

lepiej sobie poszukaj orginalnego radia z cd, ja bym transmitera nie kupywał . lipa

/emoticons/default_dash.gif" alt=":dash:">

Ja posiadam radio pioniera car 400 i uzywam adaptera kasetowego. bo zaden transmiter nie sprawdzil sie u mnie. mimo ze byla ustawiona pusta czestotiwosc to radio nie mogo sie zsynchronizowac z transmiterem

To zależy jaki, polecam transmiter VOICE KRAFTS T-663c, gra nawet dobrze.

Odgrzebię trochę temat. Otóż dzisiaj zakupiłem właśnie transmiter VK. Pomimo tego że mam słabą antenę, gra dość dobrze. Warunek jest taki, że trzeba znaleźć częstotliwość odsuniętą dość daleko od jakiejkolwiek stacji (przynajmniej o 0,2 Mhz), ale nie o tym chciałem napisać. Jakiś czas temu natknąłem się na pewien temat na elektrodzie, więc dzisiaj go wypróbowałem. Co się okazuje, gniazdo jack w transmiterze nie jest tylko wejściem aux in. Po podłączeniu karty lub pendirve'a gniazdo to staje się wyjściem dźwięku. Po podłączeniu go do aux w radiu dźwięk leci czysty i piękny. Nie przysłuchiwałem się dokładnie ale wydaje mi się że nie gorzej niż z cd mp3. W takim układzie każdy kto ma orginalne radio kasetowe może dorobić sobie aux in według porady i mieć usb bez szumów. Niestety z tego co wiem w cdr nie da sie zrobić auxa

moje zdanie jest takie, - jeśli musi być koniecznie transmiter fm - to tylko taki który nadaje sygnał stereo falą fm , a nie odtwarza, i konieczne przewijanie utworów a nie przełączanie na kolejny, oraz RDS -aby było widać opisy na wyświetlaczu auta lub radia. - i zapewniam że takie są, chociaż osobiście wolę fabryczne radio

/emoticons/default_loli.gif" alt=":loli:">

Tylko że przez fm zawsze znajdą się zakłócenia a przez aux nie. Wtedy niestety traci się RDS, jeśli transmitter posiada. Ja kupiłem go do firmowego samochodu bo tam ze zmianą radia było by za dużo zachodu

Jeśli transmiter posiada RDS to napewno działa. W swojej VC -testowałem kilkadziesiąt modeli transmiterów od 30zł do 1800 zł - i te które miały RDS to wszystkie bez żadnego problemu działały. Te z RDS-em zazwyczaj są droższe i wpinane pod kabel antenowy (taka przelotka pomiędzy wtyczką a gniazdem radia). Wspólną cechą i wszystkich była zauważalna słabsza jakość dźwięku od fabrycznego radia (oczywiście dla wybrednych) i i nie piszę tu o tragediach pod zapalniczkę.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

pod zapalniczkę to jest niestety tak jak kolega piszę tragedia ............. miałem 1 transmiter i po 2 dniach schowałem do szafki

Jeśli chodzi o brak RDSu czy jakość to przeczytajcie ze zrozumieniem moje 2 posty. Teraz już nie sposób znaleźć transmitery wpinane w kabel antenowy i nie ma reguły że akurat takie są z RDS. Gniazdo zapalniczki to faktycznie porażka

Manta z wbudowaną pamięcią oraz kolorowym LCD chodzi bardzo płynnie oraz oferuję całkiem niezłą jakość.Byłem mile zaskoczony.