Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
jesse

pukanie, rezonans z tyłu Signum

Polecane posty

Witam!!

Od jakiegoś czasu nie potrafie zlokalizować hałasu dobiegającego z tylnej czesci auta. Jest to jakby taki rezonans plastikowy. Szczegolnie slyszalny na mocnych poprzecznych podbiciach auta. Jest raczej napewno wewnatrz auta i to jakby bardziej z prawej tylnej czesci. Szukałem już troche wypiałem zapinki pasów myslac ze to one tak brzecza. Bawiłem sie odbojnikami klapy i nadal nic. Moze ktos mial podobny problem albo naprowadzi mnie gdzie szukac jakis takich elementów ktore moga tak "plastikowo" brzeczec.

Dodam tylko ze jestem po przegladach i zawieszenie nie wykazuje zadnych luzów. Bagaznik tez oproznilem i zadnych zmian

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Pozdrawiam

A aby czasem rura nie tłucze o tunel ????

Bo tez tak miałem ze nie wiadomo co to było i się okazało ze rura tłucze

banany sprawdź

NIe mas z nic w schowkach w bagażniku? A może roleta? Może ten "wynalazek" piąty fotel w tylnej kanapie? dziadostwo potrafi czasami zadrżeć...

własnie jestem po rozmowie ze znajomym i ma to samo w VC ale w sedanie. Ogólnie tak jak jak przerył wszystko z tyłu i nic na trzepakach tez zawiecha sprawna, Ale diagnosta zasugerował amortyzator u niego ktory ponoc sie troche "poci". U mnie są suche i mają zaledwie 35 tysi, ale może to jest własciwy kierunek tymbardziej że jest to tylko slyszalne na ostrych i gwałtownych podbiciach koła.

Edytowano przez jesse

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

jak słychać to na podbiciach to pierwsze co to jednak te banany sprawdź jak to już ktoś wcześniej wspomniał

________

Wysłane z telefonu

zgadl NIKA 84-24 dzisiaj troche znowu pojezdzilem ze szwagrem i to to dziadostwo w środku zwane fotelem drzy narazie poupychalem troche pianki miedzy plastiki i jest spokoj. W Przyszłym tygodniu po powrocie z Wrocka zobacze jak mozna to normalnie uciszyć. Pozdro i dzięki za rady.

Wrzuć fotę w którym to miejscu, będzie na przyszłość

Jak wykręcisz ten środkowy fotel i go wyciągniesz z auta to będziesz miał lepiej aby to zdiagnozować, nie ma z tym dużo roboty. Są 4 śuby/nakrętki, 2 za tym wynalazkiem - trzeba zdjąc podłge bagaja przesunąć oba boczne fotele do przodu i położyć je. A drugie dwie są po bokach tego foelika w przedniej części , zasłonięte są wykłądziną. Roboty na 10 minut i tyle samo z montażem. Jakbyś potrzebował dokładniejszych instrukcji to pisz na PW.

Dodatkowo u mnie zauważyłem że ten "fotelik" drży tylko w jednym położeniu wtedy gdy jest tapicerką do góry. Ja jeżdżę z tapicerką skierowaną w dół i mam spokój.

Dobra w końcu sie z tym uporałem. Na tych prętach/łapach zrobiłem coś ala tuleje stabilizatora z dość twardej pianki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> i teraz ten fotelik ciasniej wchodzi w zaczepy. Jeżdze tak juz 2 tydzien i błoga cisza.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Uploaded with

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.