Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

jaro951

Instalator LPG - poszukiwany

Polecane posty

Witam wszystkich na forum. !!

( Do działu, gdzie się można przywitać – chyba niewiele osób tam zagląda)

Przeszukałem forum (to i inne)i już wiem, że kupując opla vectre lub signum z silnikiem 1,8 (XER, XE) lub 2,0T (NET) można wstawić gaz. Wiem już, że gaz do silników 2,2 się nie nadaje. Przy czym silniki 2,0T to nieco trudniejszy temat dla instalatora. I tu pojawia się problem, bo nie znalazłem na tym forum i innym forum poświęconym "gazowi" polecanego dobrego INSTALATORA LPG w okolicach 3miasta (znalazłem kilku nie polecanych - i to też jest jakaś informacja). Wiem, że do dobrego instalatora ludzie potrafią przejechać pół polski i ja również mogę się przejechać ale najlepiej po województwie pomorskim - ale nie konieczne. I tu mam pytanie do „Miły” (Miłego J ) – czy możesz podać nazwę firmy gdzie wstawiłeś gaz. Może ktoś z kolegów montował gaz dawno… dawno .. temu do w/w silników i poleca kogoś. Konkretnie to szukam specjalistów do tych silników.

A wiec po pierwsze gaz do 2,2 sie nadaje ale do tego silnika z22se z lat 2002-2004 o mocy 147...silnik 2,2 direct o mocy 155 km z22yh nie nadaje sie pod gaz

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Ja ci moge polecic gaziarza z Mławy, ktory polecany wiec na forum lpg i przyjezdzaja do niego ludzie z calej polski a mowa o Nowotczyńskim...sam tam zakladalem gaz do VC wlasnie z22se oraz serwisuje VB x18xe

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Też go polecam, facet wie co robi. Najlepiej jednak zapytaj na lpg-forum.pl

Wygląda na to, że polecany instalator to dobra firma za którą ciągnie się po internecie dobra opinia. Szkoda, że to około 260 km ode mnie. Założenie instalacji to jedno a dobry serwis pod ręką to co innego – wycieczki po 500 km na serwis to trochę daleko.

Czy może ktoś serwisował lub zakładał gaz w Auto-system w Sopocie? Właśnie na poleconym forum lpg-forum.pl wyszukałem, tę firmę. Więc może tam?

PS. Małe pytanie na boku – jeśli jakaś godna polecenia vectra albo signum (z w/w silnikami) szuka właściciela to proszę o info.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Witam.

Chciałem zamontować w mojej Viki instalacje gazową. Silnik 1.6 16V 101KM. Na polecanym forum lpg-forum.pl przeczytałem, że najlepsza konfiguracja dla tego silnika to:

Stag 4

Reduktor Zavoli - N

Wtryskiwacze Hana Czerwone.

Czy ktoś może powiedzieć coś na temat tego zestawu? A może jakieś inne dobre konfiguracje? I oczywiście jakiego instalatora polecacie? Rybnik i okolice.

Edytowano przez cyklonS

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Kolego ten zestaw + poprawny montaż ,regulacja i będzie śmigać bez problemu. Choć do tego silnika wystarczy listwa RegFast

jaro, zakladasz temat ze szukasz gazownika w calej polsce, ze mozesz gdzies pojechac, a pozniej ze jednak nie i czy ktos poleca warsztat jakis tam, zastanow sie...

Hej! Auto kupiłem z instalacja gazowa zamontowaną w niemczech w salonie opla w "jego " rodzinnym mieście. Narazie przyjechałem nim do Polski i załatwiam papiery. Instalacja firmy BRC ; wtryski, urządzenie sterownicze (BRC-sequent) i gaźnik BRC-GENIUS, zbiornik STAKO. Wszystko razem pęknie działa.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.