Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Recommended Posts

Witam, chciał bym prosić o pomoc w zakupie samochodu. Co sądzicie o tym Signumie?

Please login or register to see this link.

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Jeżeli przebieg jest prawdziwy to brać tylko trzeba byc świadomym tego że zawieszenie IDS Plus w razie awarii to komplet amortyzatorów do IDS-a jest bardzo drogi (cos koło 3 tys. zł za komplet amortyzatorów na przód jeżeli dobrze pamietam) i nie ma zamienników takze pozstaje tylko ASO. No i nie ma absolutnie mowy o jakim kolwiek komforcie w samochodzie z tym zawieszeniem (czuc każde nawet najmniejsze wybrzuszenie asfaltu lub ubytek). Pozdrawiam

PS No trzeba by było sprawdzic jakiej firmy jest instalacja i jaka jest instalacja LPG w samochodzie jak robiona w krzakach przy domu pana Kazia to sobie odpuści poszukaj samej benzyny i ewentualnie sam zamontuj Instalację LPG.

trzeba dokłądnie sprawdzic przebieg teraz GM już nie chce pomagać więc trzeba szukać w necie lub dzwonić do ASO w DE oraz podczas oględzin auta patrzeć na zużycie elementów, druga sprawa to sprawdzenie instalacji gazowej czyli dłuższa przejażdzka i mocno wciskać pedał gazu , auto na gazie ma pracować tak samo jak na PB, jakiekolwiek szarpnięcie i falowanie obrotów od razu targować się , zawieszenie IDS da się wyłączyć i włożyć zwykłe amorki więc nie ma problemów z tym, poza tym standardowa procedura przy kupnie auta

wygląda na orginał przebieg itp.cenę zawsze można przedyskutować w/g mnie jeśli tylko lpg jest ok. to tylko brać

ogłoszenie wygasło ..

Jakiś czas temu byłem obejrzeć ten samochód, lecz na razie nie mogę go kupić bo muszę sprzedać swój poprzedni samochód, a myślałem że szybciej to się uda. Zawieszenie IDS plus działa bez zarzutu moim zdaniem, instalacja gazowo jest firmy KME i do tego wtryskiwacze Valtek, które nie bardzo mi się podobały, lecz samochód chodzi na nich tak jak na benzynie. Facet twierdzi że sam zakładał tą instalację w swoim zakładzie 4 lata temu. Jaki powinny być obroty silnika na biegu jałowym? Bo w tym samochodzie jest jakieś 550 może 600 obrotów i wydaje mi się że to troszke za mało, lecz facet twierdzi że V-ki tak mają. Delikatnie trzęsie samochodem i nie wiem czy to przez zbyt niskie obroty czy może jakaś poduszka. Ogłoszenie wygasło, a więc raczej już jest sprzedany

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Przejrzyj dzial sprzedam na Forum tam Rafalg sprzedaje Signum i u niego napewno mialbys pewne auto.

v-ka wlasnie takie obroty powinna miec

a drugsa sprawa oplowska v-ka nie m wygorowanych wymagan co do szybkosci wtryskow wiec valteki tez daja rade

Dzięki wszystkim za opinie, napewno się przydały a ogłoszenie znowu jest aktywne, a więc może coś jeszcze z tego będzie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">