Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Polecane posty

Witam, chciał bym prosić o pomoc w zakupie samochodu. Co sądzicie o tym Signumie?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

Jeżeli przebieg jest prawdziwy to brać tylko trzeba byc świadomym tego że zawieszenie IDS Plus w razie awarii to komplet amortyzatorów do IDS-a jest bardzo drogi (cos koło 3 tys. zł za komplet amortyzatorów na przód jeżeli dobrze pamietam) i nie ma zamienników takze pozstaje tylko ASO. No i nie ma absolutnie mowy o jakim kolwiek komforcie w samochodzie z tym zawieszeniem (czuc każde nawet najmniejsze wybrzuszenie asfaltu lub ubytek). Pozdrawiam

PS No trzeba by było sprawdzic jakiej firmy jest instalacja i jaka jest instalacja LPG w samochodzie jak robiona w krzakach przy domu pana Kazia to sobie odpuści poszukaj samej benzyny i ewentualnie sam zamontuj Instalację LPG.

trzeba dokłądnie sprawdzic przebieg teraz GM już nie chce pomagać więc trzeba szukać w necie lub dzwonić do ASO w DE oraz podczas oględzin auta patrzeć na zużycie elementów, druga sprawa to sprawdzenie instalacji gazowej czyli dłuższa przejażdzka i mocno wciskać pedał gazu , auto na gazie ma pracować tak samo jak na PB, jakiekolwiek szarpnięcie i falowanie obrotów od razu targować się , zawieszenie IDS da się wyłączyć i włożyć zwykłe amorki więc nie ma problemów z tym, poza tym standardowa procedura przy kupnie auta

wygląda na orginał przebieg itp.cenę zawsze można przedyskutować w/g mnie jeśli tylko lpg jest ok. to tylko brać

ogłoszenie wygasło ..

Jakiś czas temu byłem obejrzeć ten samochód, lecz na razie nie mogę go kupić bo muszę sprzedać swój poprzedni samochód, a myślałem że szybciej to się uda. Zawieszenie IDS plus działa bez zarzutu moim zdaniem, instalacja gazowo jest firmy KME i do tego wtryskiwacze Valtek, które nie bardzo mi się podobały, lecz samochód chodzi na nich tak jak na benzynie. Facet twierdzi że sam zakładał tą instalację w swoim zakładzie 4 lata temu. Jaki powinny być obroty silnika na biegu jałowym? Bo w tym samochodzie jest jakieś 550 może 600 obrotów i wydaje mi się że to troszke za mało, lecz facet twierdzi że V-ki tak mają. Delikatnie trzęsie samochodem i nie wiem czy to przez zbyt niskie obroty czy może jakaś poduszka. Ogłoszenie wygasło, a więc raczej już jest sprzedany

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">

Przejrzyj dzial sprzedam na Forum tam Rafalg sprzedaje Signum i u niego napewno mialbys pewne auto.

v-ka wlasnie takie obroty powinna miec

a drugsa sprawa oplowska v-ka nie m wygorowanych wymagan co do szybkosci wtryskow wiec valteki tez daja rade

Dzięki wszystkim za opinie, napewno się przydały a ogłoszenie znowu jest aktywne, a więc może coś jeszcze z tego będzie

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.