Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

kodzio1234

panel climatronika nie działa

Polecane posty

Wiatm wszystkich mam nadzieje że mi pomożecie bo juz nie mam siły ;( nie działa mi panel od klimatronika kiedy właczałem zapłon to właczał się i wyłaczał szybko albo jak wciskałem guzik od pogrzewnia siedzenia prawego to tak samo właczał się i wyłaczał i było słychać jak by coś sie załaczało pod deska ale tylko przez chwile może byc panel uszkodzony ? pozdrawiam

Kolego fotele nie maja nic wspólnego z climatroniciem. Proponowałbym najpierw po dopychać wtyczki od niego. Jeśli to nie pomoże to wyjmij panel i odkręcić klapkę i sprawdzić czy na płytce drukowanej nie ma zimnych lutów. Fajnie by było podmienić panel od kolegi to by potwierdziło na 100 % panel czy instalacja.

Witam jutro wszystkim się zajme postaramn się podmienic panele bo mam taką możliwość i dam znać pozdrawiam

Wiatm sory że dopiero odpisuje ale niedawno co wróciłem z pracy wszysto zrobiłem tak jak Pan opisał i nic zauważyłem jeden lud w inym kolorze bardziej ciemnym niż inne i ten lud akurat jest na guziku OFF czy może być tego wina że nie działa ? a nie mioałem jak podmienic panelów nie starczyło mi czasu pozdrawiam

Wiatm podmieniałem panele i nic

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> a to jest takie uciążliwe cały czas szyby paruja może ma ktos inne pomysły ? pozdrawiam

A ja podrzucę pytanie z innej beczki. Nie działa mi wentylatorek wewnątrz panelu. Był czyszczony i smarowany czym tylko się da. Wygląda jak by nie miał siły ruszyć. Kiedy mu się pomoże to albo śmiga aż wyłączę zapłon albo po chwili powoli wyhamowywuje. Niestety schemat kostek z forum jest niedostępny ale posprawdzałem miernikiem i jeśli jest napięcie to w normie. Luty posprawdzane. Co mu może być?

Czy jak go palcem ruszysz, to chodzi lekko czy ma jakieś opory?

Jeśli są opory, to jest uszkodzony mechanicznie.

Właśnie chodzi o to że śmiga lekko. Nic nie obciera. Jak ruszysz palcem na wyłączonym panelu to bez problemu zrobi kilka obrotów. Może ktoś wie jakie napięcia powinny na niego dochodzić

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.