Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

kodzio1234

panel climatronika nie działa

Recommended Posts

Wiatm wszystkich mam nadzieje że mi pomożecie bo juz nie mam siły ;( nie działa mi panel od klimatronika kiedy właczałem zapłon to właczał się i wyłaczał szybko albo jak wciskałem guzik od pogrzewnia siedzenia prawego to tak samo właczał się i wyłaczał i było słychać jak by coś sie załaczało pod deska ale tylko przez chwile może byc panel uszkodzony ? pozdrawiam

Kolego fotele nie maja nic wspólnego z climatroniciem. Proponowałbym najpierw po dopychać wtyczki od niego. Jeśli to nie pomoże to wyjmij panel i odkręcić klapkę i sprawdzić czy na płytce drukowanej nie ma zimnych lutów. Fajnie by było podmienić panel od kolegi to by potwierdziło na 100 % panel czy instalacja.

Witam jutro wszystkim się zajme postaramn się podmienic panele bo mam taką możliwość i dam znać pozdrawiam

Wiatm sory że dopiero odpisuje ale niedawno co wróciłem z pracy wszysto zrobiłem tak jak Pan opisał i nic zauważyłem jeden lud w inym kolorze bardziej ciemnym niż inne i ten lud akurat jest na guziku OFF czy może być tego wina że nie działa ? a nie mioałem jak podmienic panelów nie starczyło mi czasu pozdrawiam

Wiatm podmieniałem panele i nic

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> a to jest takie uciążliwe cały czas szyby paruja może ma ktos inne pomysły ? pozdrawiam

A ja podrzucę pytanie z innej beczki. Nie działa mi wentylatorek wewnątrz panelu. Był czyszczony i smarowany czym tylko się da. Wygląda jak by nie miał siły ruszyć. Kiedy mu się pomoże to albo śmiga aż wyłączę zapłon albo po chwili powoli wyhamowywuje. Niestety schemat kostek z forum jest niedostępny ale posprawdzałem miernikiem i jeśli jest napięcie to w normie. Luty posprawdzane. Co mu może być?

Czy jak go palcem ruszysz, to chodzi lekko czy ma jakieś opory?

Jeśli są opory, to jest uszkodzony mechanicznie.

Właśnie chodzi o to że śmiga lekko. Nic nie obciera. Jak ruszysz palcem na wyłączonym panelu to bez problemu zrobi kilka obrotów. Może ktoś wie jakie napięcia powinny na niego dochodzić