Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Gość rychoo

Podłużnica

Polecane posty

Gość krzycho2.0

Podczas wymiany tłumika środkowego zauważyłem że podłużnica jest trochę w rdzy korozja widoczna na zdjęciach sorry ale zdjęcia nie najlepszej jakości

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Moje pytanie takie czym to naprawić jakiego środka użyć , wiadomo mi że trzeba to dobrze wyczyścić ale co dalej

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

A jakbys podjechal np zeby gosciu tym srodkiem to zrobil co do konserwacji podwozia ????

Gość krzycho2.0

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Takie wyjście też wchodzi w grę , ale chciałem sam to poreperować,bo wiadomo można zaoszczędzić parę zł, a wydaje mi się że jeszcze jest to do uratowania i obejdzie się bez spawania czy jakiś tam wstawek

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hmm a moze cos w stylu tego wynalazku

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

Gość krzycho2.0

No to to jest sam podkład ale dzięki może jeszcze ktoś coś podpowie

ja sobie zasmarowałem bitexem do podwozia , w każdym motoryzacyjną jest jakiś środek do zabezpieczenia podwozia podpytaj kup i zamaluj

Edytowano przez łukasz vectra B

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć link

słuchaj to zwykłe obtarcia i zdarcie warstwy ochronnej. Naprawiałem podobne w nowszych autach zalecam CORTANIN który "wżera" się w rdze i doprowadza do reakcji chemicznej która wzmacnia rdze i wżera się bardzo głęboko. Zaleciłbym Ci mój sposób naprawy dostęp bardzo łatwy więc możesz użyć druciaka na wiertarce po czym posmarować CORTANINEM postępować zgodnie z instrukcją potem przemalować podkładem w spray 2-3 cienkie warstwy(pojemnik 200<) na to środek do konserwacji podwozia spray też 2-3 warstwy. Puszka 400-500 ml starczy na poprawki podwozia. Podejrzewam że w dzień się wyrobisz ewentualnie 2 popołudnia po pracy żeby mógł popracować CORTANIN kilka godzin. Takie produkty znajdziesz w sklepie motoryzacyjnym, lakierniczym.

Życze ciepłego garażu i miłych chwil.. a może zrobisz do tego porade? Pod warunkiem lepszych zdjęć.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość krzycho2.0

Jutro czyli w piątek zabieram się za naprawę , wybór padł na " Bitgum"

ZOHAN jeśli mogę zapytać, to w malowaniu "warstwami" chodzi o to, że jak np. chce się nałożyć 2-3 warstwy, to nakłada się każdą kolejną po wyschnięciu poprzedniej?

krzychu możesz trochę rozdrapać i ostro zalać bitgumem noi do środka tym w spreju do podwozia a potem tym do profili zamkniętych

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

a jest tam dojście aby do środka cokolwiek trysnąć? Skoro to właśnie jest zabudowane i zamknięte?

sa chyba 3 szt otworów

są koreczki albo nie ma

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ja w następny weekend też będę wtryskiwał preparat w progi,drzwi,klapę,nadkola i gdzie tylko się da

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> moze też zamaluje jeszcze raz bo będe miał dostęp do kanału bo leżąc było ciężko dotrzeć w niektóre miejsca

wystarczy lewarek i koziołek !! dla zabezpieczenia

ewentualnie można najechać okrakiem na rów

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gość krzycho2.0

Niestety u mnie problem okazał się nieco większy wydawało się tylko ze to tylko otarcie jednak podłużnica nieco się rozwarstwiła także trzeba dac do jakiegos fachowca i bez wycięcia kawałka i ponownego spawania się nie obejdzie

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.