Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest rychoo

Podłużnica

Recommended Posts

Guest krzycho2.0

Podczas wymiany tłumika środkowego zauważyłem że podłużnica jest trochę w rdzy korozja widoczna na zdjęciach sorry ale zdjęcia nie najlepszej jakości

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="<fileStore.core_Emoticons>/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Moje pytanie takie czym to naprawić jakiego środka użyć , wiadomo mi że trzeba to dobrze wyczyścić ale co dalej

Please login or register to see this attachment.

A jakbys podjechal np zeby gosciu tym srodkiem to zrobil co do konserwacji podwozia ????

Guest krzycho2.0

Please login or register to see this quote.

Takie wyjście też wchodzi w grę , ale chciałem sam to poreperować,bo wiadomo można zaoszczędzić parę zł, a wydaje mi się że jeszcze jest to do uratowania i obejdzie się bez spawania czy jakiś tam wstawek

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hmm a moze cos w stylu tego wynalazku

Please login or register to see this link.

Guest krzycho2.0

No to to jest sam podkład ale dzięki może jeszcze ktoś coś podpowie

ja sobie zasmarowałem bitexem do podwozia , w każdym motoryzacyjną jest jakiś środek do zabezpieczenia podwozia podpytaj kup i zamaluj

Edited by łukasz vectra B

Please login or register to see this link.

słuchaj to zwykłe obtarcia i zdarcie warstwy ochronnej. Naprawiałem podobne w nowszych autach zalecam CORTANIN który "wżera" się w rdze i doprowadza do reakcji chemicznej która wzmacnia rdze i wżera się bardzo głęboko. Zaleciłbym Ci mój sposób naprawy dostęp bardzo łatwy więc możesz użyć druciaka na wiertarce po czym posmarować CORTANINEM postępować zgodnie z instrukcją potem przemalować podkładem w spray 2-3 cienkie warstwy(pojemnik 200<) na to środek do konserwacji podwozia spray też 2-3 warstwy. Puszka 400-500 ml starczy na poprawki podwozia. Podejrzewam że w dzień się wyrobisz ewentualnie 2 popołudnia po pracy żeby mógł popracować CORTANIN kilka godzin. Takie produkty znajdziesz w sklepie motoryzacyjnym, lakierniczym.

Życze ciepłego garażu i miłych chwil.. a może zrobisz do tego porade? Pod warunkiem lepszych zdjęć.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest krzycho2.0

Jutro czyli w piątek zabieram się za naprawę , wybór padł na " Bitgum"

ZOHAN jeśli mogę zapytać, to w malowaniu "warstwami" chodzi o to, że jak np. chce się nałożyć 2-3 warstwy, to nakłada się każdą kolejną po wyschnięciu poprzedniej?

krzychu możesz trochę rozdrapać i ostro zalać bitgumem noi do środka tym w spreju do podwozia a potem tym do profili zamkniętych

Please login or register to see this quote.

a jest tam dojście aby do środka cokolwiek trysnąć? Skoro to właśnie jest zabudowane i zamknięte?

sa chyba 3 szt otworów

są koreczki albo nie ma

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ja w następny weekend też będę wtryskiwał preparat w progi,drzwi,klapę,nadkola i gdzie tylko się da

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> moze też zamaluje jeszcze raz bo będe miał dostęp do kanału bo leżąc było ciężko dotrzeć w niektóre miejsca

wystarczy lewarek i koziołek !! dla zabezpieczenia

ewentualnie można najechać okrakiem na rów

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest krzycho2.0

Niestety u mnie problem okazał się nieco większy wydawało się tylko ze to tylko otarcie jednak podłużnica nieco się rozwarstwiła także trzeba dac do jakiegos fachowca i bez wycięcia kawałka i ponownego spawania się nie obejdzie