Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Gość ulotens

Vectra B 1.7 TD isuzu brak mocy i świst przy dodawaniu gazu?!

Polecane posty

Gość ulotens

Witam,

od niedawna posiadam swoja vectre '96 i mimo malej mocy jakoś jeździła, aż do dziś jadąc pod górę na 4 biegu( ok 70km/h) poczułem nagłe szarpnięcie i moc spadła( tak jakby turbo się wyłączyło), a od strony kierowcy zaczeło coś gwizdać/ świszczeć przy dodawaniu gazu( tak jaby jakiś wąż spał i byłoby słychać prace turbo). Dodam że jestem laikiem w tych sprawach i jak podniosłem maskę, to przy dodawaniu gazu ten świst był zagłuszony przez klekot ale już wydawał się być po stronie pasażera?! Najgorsze to to że jutro( wieczorem w sobote) miałem ją jechać do Holandii a kasy nie mam na mechaników, więc tu mam pytanie co to może być i czy moge jechać nią 900 km? Nadmienie że auto nie kopci, a w mimo straty mocy mozna nia jezdzic(najgorzej pod gorke bo na 3 biegu musze wjezdzam przy 50-60km/h) ale po prostej to 110 wracałem do domu, więc prosze o jakąs pomoc/ porade z góry dziekuje za wsparcie!!

Jeśli to słychać od strony pasażera to sprawdz połączenie kolektora ssącego z pompą wtrystkową, mały wężyk (średnica może 8mm, długość 8centymetrów, widać go pod kolktorem), może on spadł.

Edytowano przez Seba_STA

Gość ulotens

dzisiaj pojechałem do kolegi na kanał i wcześniej sprawdziłem ten wężyk i był dobrze nałożony, a co się okazało to wąż od intercoolera sie zsunał i dlatego gwizdał, a póki co wróciło do normy wszystko dzieki za pomoc a myśle że temat można zamknąć

Edytowano przez ulotens

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.