Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

vectrapawel

pytanie o oswietlenie wnetrza

Polecane posty

hej,dziś znajomemu w vectrze b montowałem raczki z tylu podświetlane,plus stały,masa i sygnał otwarcia drzwi,plus stały ze skrzynki bezpieczników,masa nad lampka,oraz sygnał otwarcia drzwi z lampki podsufitiki,ale zauważyłem ze jak zamknę i otwieram i mam włączone lampki tylne to one się ściemniają razem z lampka podsufitki,koledze to nie przeszkadza mnie tym bardziej nie.

żarówka podsufitki ma 10 w plus dwie doszły w raczkach po 5 w to już mamy 20wat,także moje pytanie brzmi czy tak może zostać i nic się nie stanie z multitimerem?

No przecież mają się ściemniać - tak jest w oryginale. No chyba, że ja nie rozumiem o co Ci chodzi...

słuchaj założyłem z tylu rączki podświetlane, sygnał otwarcia dźwi dałem od kabla lampki podsufitki i teraz jak mam włączone te rączki w pozycję dźwi otwarte i zamknę auto to te rączki sciemniają się razem z lampką podsufitki,ja mam w viki u siebie fabrycznie założone i tak nie jest,bo przewód otwarcia dźwi nie jest pociągnięty od lampki tylko prawdopodobnie z czujnika dźwi,a pod ten co się podłączyłem u znajomego ten sygnał otwarcia dźwi idzie przez multitimer i on teraz ma trochę więcej obciazenia bo doszły dwie żarówki w raczkach żeby je ściemnic

Według mnie wielkiej tragedii nie ma, ale jak się trochę przejmujesz to wymień żarówki na ledowe i z 20W będziesz miał 2W i problem z głowy

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.