Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
fms

Folia na dach - oplacalne ?

Recommended Posts

Witam wszystkich.

Mam natsepujacy problem moja VB miala na dachu naklejke "CB radio" lecz niestety zaczela ona odchodzic i wkoncu na myjni bezdotykowej mi odpadla.. zostal po niej wyblakly okragly placek z ktorym nie da sie nic zrobic.. lakier podczas mycia "czasami" zaczyna odchodzic bardziej ;/ i tu mam pytanie do osob ktore sie tym zajmuja na forum lub mialy z takimi rzeczami stycznosc, co musze zrobic zeby okleic dach ? Mam jakos zmatowic cala powierzchnie ? Bo z tego co mi sie wydaje to jakbym okleil teraz to byl by okragly slad po naklejeniu folii i mogla by ona odpadac wraz z lakierem ale to jest tylko moje zdanie. Wiem ze sa firmy ktore sie tym zajmuja ale jestem niecierpliwym czlowiekiem i nie wytrzymam do jutra i musze znac odpowiedz

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_dash.gif" alt=":dash:"> .

a próbowałeś wypolerować to miejsce po naklejce pod cb radio?? A co do folii to chcesz ja na cały dach położyć czy tylko w miejsce po naklejce i jakiego koloru folie chcesz nakleić na dach. Ogólnie proponowałbym użyć folii 3m czyli winylowej i po położeniu tej foli na pewno nie będzie widać żadnego odbarwienia na dachu bo ten typ foli zakrywa cały lakier na dachu i z tego co mi wiadomo to po za porządnym umyciem elementu to pod taka folię nie trzeba jeszcze jakos inaczej przygotowywać powierzchni pod folię.

PS. oczywiście dach musi być suchy. Pozdrawiam

Edited by Unicorn

Chciałbym na caly dach, owszem myslalem o polerce ale dzis przy oddawaniu samochodu do mechanika zauwazylem ze w kilku miejscach jeszcze odpadl lakier, wiec chyba polerke az tak nic nie da jesli bedzie mala warstwa tego lakieru z tego co mi sie zdaje. Folia ma byc koloru czarnego, moze byc polysk bo bedzie robiona polerka na wiosne i folia tez na wiosne.

Ludzie to barany nie ublizajac innym. Jade lewym pasem zaczynaja zamykac przejazd kolejowy, patrze narazie zamkniety jest dla pieszych, nie bylem w stanie wychamowac bo bylem za blisko przejazdu akurat jechalem do mechanika zawiesc czesci wiec przyspieszylem a tu nagle na moj lewy pas z prawego wjezdza siwa honda... przodem udalo mi sie ominac lecz niestety tyl zostal obdarty.. naprawa 500zl + brak samochodu na 3 dni. Cale szczescie ze to samochod ojca a nie moja lalka

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">.

Edited by fms