Jump to content
XXX ZLOT

NOWY TEMAT - NOWY OŚRODEK

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI

https://forum.vectraklub.pl/forum/329-xxx-zlot-vkp-20-23062019/

sdfsdf.jpg

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Kermit01

Wyświetlacz napis ''Display Safe''i sygnał.

Recommended Posts

Witam

Mam problem. Niestety przy zabawie z op-com natrafiłem na coś takiego jak zabezpieczenie przeciwkradzieżowe. Chcąc sprawdzić o co chodzi wpisałem kod i nie myśląc wcisnąłem. Niestety po chwili wyskoczyło mi napis DISPLAY SAFE i dodatkowo sygnał dźwiękowy. Próbowałem to odwrócić bo jest tam coś takiego jak chyba się nie mylę ''wyłączyć to zabezpieczenie'' . Niestety nie chciał mi tego zrobić. Pokazywał że ok. Ale napis i sygnał był nadal.

Radio gra navi działa niby wszystko ok. Niestety op-com jak wchodzę w informacje-rozrywka i wchodzę dalej nic nie widzi.

Proszę o poradę jak to wyłączyc.

Tam gdzie wyłaczyłeś zabezpieczenie antykradzieżowe obok jest włącz zabezpieczenie..... Wpisz 2 x kod SC samochodu i napis zniknie.

Rozlogowałeś radio pokrótce.

Kurcze próbowałem. Chyba że coś robiłem nie tak!!! Ale kod wpisywałem tylko raz. Czyli wpisać kod potwierdzic i nawet jak pokaże że żle lub dobrze to wpisac jeszcze raz???

Pisz ten kod co co nim rozlogowałeś. Nie wiem jak w op comie, nie bawie sie tym ale szukaj w EHU zakładki włącz zabezpieczenie i podajesz kod SC po czym potwierdza się ten kod. Bynajmniej tak jest w techu.

Ale nie ma pewności że op-com to postawi na nogi, niektóre dawały rade a niektóre nie

Odwaliłem taki numer również. Kilka razy próbowałem cofnąć ta operację i się udało.

Jeżeli rozlogował to i zlogować powinien.

Op com ma to do siebie że pomimo zalogowania pisze "ok" to i tak nie zalogował radia. Czeka Cię TECH

A nie mówiłem - loteria. Kermit01 ale próbuj, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. Jak nie da rady to tak jak pisze kolega wyżej - tech.

Jednak udało się

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Jeszcze raz dzięki za pomoc

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">