Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

PIOTREK :D

szpara przy odbłysniku

Polecane posty

witam

dzisiaj jadąc wieczorem zauważyłem ze lewa lampa mi nardzo nisko świeci i nic z tym nie idzie zrobic i zauważyłem ze przy odbłysniku na dole jest szpara 2-3cm i to chyba jest tego wina i teraz co z tym zrobic bo w omedze widziałem że jest taki wichajster który pozwala przestawic światła z eropy na anglika i sięwłasnie ten odbłyśnik odsuwał a u siebie takeigo czegoś nie mogę znaleźc

Mógłbyś chociaż napisać o jakie lampy ci chodzi

A do ustawiania świateł służą dwie śruby regulacyjne na górze lampy

o przednie od przedlifta (jak by nie bło widac na fotce przy profilu)

kreceni śrubą nic nie daje.

A nie wyskoczył odbłyśnik z zaczepu? Zobacz czy nie lata luźno. Mógł zgłupieć silniczek i wysunął się do samego końca

Jak silniczek się wysunie do końca to będzie w niebo świeciło. Sądzę, że odbłysnik spadł z regulacji, ja to robiłem tak, że wyjmowałem żarówkę od długich albo krótkich, palucha tam włożyłem i ciągnąłem odbłyśnik oraz jednocześnie kręciłem śrubą, żeby załapał gwint. A jak spadł z tych przegubów kulowych, to wkręcałem śrubę do końca, tak jakbym obniżał maksymalnie, dojdzie do konca już, poczuje opór i wskoczy na przegub.

Edytowano przez pudeleQ

ok dzięki

odbłyśnik jest sztywno i nie lata

Pudelek sprawedę czy to coś da, dzięki

Rzeczywiście, jak się wysunie to świeci w niebo. Jak siedzi sztywno to znaczy że raczej nie spadło z odbłyśników. Jak regulujesz pokrętłem wewnątrz kabiny to przestawia się lampa?

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Jest taka opcja, że może siedzieć sztywno, a spadło z mocowań, tzn. śruba dokręcona do końca, tak jakbys obniżał lampę, ale mocowanie jeszcze nie siedzi na tej kulce.

Szkoda że Piotrek nie napisał skąd wziął się problem. Wymieniał żarówkę? Regulował?

wymnieniałem żarówkę i wlewym i w prawym ale jeździłem i nic się nie stało świeciło non stop tak samo tylko ostatnio jak wracałem wieczrem to zaczęło niżej świecic lewe światło po 400km od wymiany żarówki się to stało.

A próbowałeś regulować wewnątrz samochodu?

już chyba naprawiłem

nie wiem jak to sie stało ale wyglądało to tak jak by lampa się sama rozregulowała i zaczeła świecic w dół

a nie mogłem na początku wyregulowac bo mi sie urwał jeden ząbek w tej regulacji i pomimo że się kreciło to położenie swiatła, teraz jest ok

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> dzięki za pomoc.

witam podepnę sie do tematu , mam ten sam problem lewa lampa i świeci w dół regulacja ręczna nie działa ani elektryczna z środka pojazdu

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

czyli mam rozumieć żeby załapać gwint to wkręcać maksymalnie? a jak zakładać na przegub kulkowy to wykręcić maksymalnie? i taka sama akcja starami się wpiąć to na miejsce

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> dziś próbuje zobaczymy czy sie da u mnie zrobic

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jak załapać gwint to tak jakbyś podnosił lustro lampy, a w przegub to jakbyś opuszczał. W pewnym momencie zaprze się odblyśnik i powinno wpaść na zaczep.

a w która sie podnosi w prawo czy w lewo ;D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.