Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
chris346

"Dziura w mocy"

Polecane posty

Witam serdecznie

Mam takie pytanie, ostatnimi czasy moja Vectra ma dość ciekawą przypadłość, a mianowicie zachowuje się jakby brakowało jej mocy w określonym przedziale obrotów na określonych biegach. Opiszę sytuację: Kiedy jadę, wszystko jest ok, do czasu wbicia 4 biegu, pierwsze 3 mają moc przez cały czas, obroty równo rosną i wszystko jest ok, natomiast na biegu 4 i 5 dzieje się coś takiego: W czasie jazdy na 4 i 5 w przedziale obrotów 2,0 - 2,5 tys., występuje jakby kompletne zamulenie, mianowicie, nawet wciśniecie gazu do podłogi nic nie daje w tymże przedziale obroty rosną straszliwie powoli i prędkość tak samo, jak już granica 2,5 tysiąca obrotów zostanie minięta to Viki zachowuje się zupełnie w porządku.

Co może być przyczyną, bo chyba problem ze skrzynią biegów to nie będzie, albowiem chyba nie miałoby to związku?

Pozdrawiam

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

nie wiem czy dobrze rozumiem

Jadac na 5tce 2-2,5tys jedziesz ponad 100,i czy ja dobrze rozumiem ze musisz redukowac do 4 zeby np zaczac wyprzedzac?Nie chce Ci sie zebrac bez redukcji?

Dokładnie o to chodzi, przy wyprzedzaniu muszę często redukować, bo na piątym biegu (na czwartym też) auto nie chce wcale przyśpieszać, ale tak jak mówiłem jak minie granice 2,5 tys obrotów to wszystko jest ok.

Sprawdz dolot czy nie lapie lewego powietrza,sprawdz tez przepustnice czy jest czysta i zrob mgielke na przewodach swiec na odpalonym silniku i same swiece tez sprawdz

Powodow moga byc setki ale zacznij od tego i daj znac

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.