Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

UWAGA na podrobiony GM-DEXOS2

Guest Orbit
 Share

Recommended Posts

Od roku w sprzedażny w całej Europie jest podrobiony GM-DEXOS2

portal Aukcyjny Ebay ostrzegał przed tym w lutym , podali także jak rozpoznać oryginalny GM-DEXOS2 ...

Olej na naklejce musi mieć HOLOGRAM który jest częścią całej głównej naklejki ,,, jeśli hologram jest przyklejony lub go niema jest to podróba !!!

http://reviews.ebay....000000175017384

Edited by Orbit

na allegro co drugi nie ma hologramu wogóle, ciężko ze zdjęcia wywnioskować czy hologram jest doklejony czy jest integralną częścią naklejki. Nie ma reguły czy tani czy drogi, jedne tanie mają hologram inne nie, bądź tu mądry, więcej tych drogich (czytaj 100-120zł) nie ma hologramu

a co najciekawsze znany wielu forumowiczom i ceniony sprzedawca "stachowiak" nie ma hologramu na swoim oleju...

Edited by matherr

niedługo zaczą wszystko podrabiac łącznie z silnikami :)

zrobiłem teraz zakupy w Dixi Car i można u nich kupić oryginalne materiały sumarycznie niewiele drożej niż na rynku.

Pisałem z jednym sprzedawcą z bardzo dużym dorobkiem komentarzy i z praktycznie zerowym odsetkiem niezadowolonych klientów i otrzymałem taką odpowiedź (myślę, że nie jest to pogwałcenie prawa jeśli pozwolę sobie przytoczyć słowa sprzedawcy):

"sprzedaż artykułów podrabianych jest zabroniona jest to łamanie prawa Polskiego nasza firma sprzedaje tylko i wyłącznie towar oryginalny i nowy kupujemy tylko i wyłącznie od polskich dystrybutorów na Polskę części, oleje oraz chemię nie importujemy sami części z innych krajów niewiadomego pochodzenia nasi klienci są z tego powodu zwolnieni z akcyzy w razie kontro"

Bynajmniej ja mu wierzę, kupuję właśnie olej + komplet filtrów do mojego wozidła :) (hologram jest na butli)

Wczoraj podjechałem do Serwisu Opla w Wawie .. mieli Dexos2 , naklejki z hologramem nie mozna było oderwac .. ( chociaz probowałem jak sie sprzdawca odwrócił ) :)

• 1 year later...

http://allegro.pl/olej-opel-gm-5w30-5l-dexos2-mamy-filtry-i3630265245.html

chłopy ktoś podrabia ten olej, co tak tanio? w sklepie płacę 99zł ale wiadomo jak jest w sklepach, wymianka się zbliża i trzeba kupić dexoska

widzę, że na alegro jest normalna ta cena w okolicach 70zł

Dla 29zł chcesz ryzykowac? To gratuluje! Jesli roznica by wynosił aponad 100zł to moze jeszcze bym zrozumiał, ale wiecej ryzykujesz niz zyskasz.

Ostatnio w Oplu była promocja olej+filtr z wymiana 200zł i masz gwarancje, czy warto- sam ocen.

Dzięki dzięki, gratulacje przyjęte...

a to wiesz jakie jest źródło w sklepie w tej cenie ok 100zł że taka pewność jest dopłacić kilkadziesiąt zł? Ze w oplu jest pewne to ja wiem

szkoda, że w salonie opla na oleju hologramu nie mają, wiec chyba teoria z powyższych wskazówke mało przydatna

http://allegro.pl/olej-opel-gm-5w30-dexos-2-opakowanie-5l-i3666444178.html

Dzięki dzięki, gratulacje przyjęte...

a to wiesz jakie jest źródło w sklepie w tej cenie ok 100zł że taka pewność jest dopłacić kilkadziesiąt zł? Ze w oplu jest pewne to ja wiem

szkoda, że w salonie opla na oleju hologramu nie mają, wiec chyba teoria z powyższych wskazówke mało przydatna

http://allegro.pl/ol...3666444178.html

czy ja wiem , wałki na wymianie oleju to nic nadzwyczajnego w aso . lepiej już kupić w oil-landzie od nas z forum i samemu zmienić

normalna cena

Mnie nie chodzi o cene tylko o oryginalnosc ;) po cenie to nie poznasz (jesli wogole wystepuja nieoryginalne) bo kto powiedzial ze nie moze kosztowac podejrzany olej 100zł.

z oillandem dogaduje juz zakup

Edited by matherr

lista tego czego nie można popdrobić powoli się kurczy . chinole już całe auta podrabiają to taki olej to przysłowiowy pryszcz . ja motula po zapachu sprawdzam , jak na olej to ślicznie pachnie :D ręce opadają . po wpisaniu w allegro "hologram GM" to same oleje wyskakują :P jeszcze samych nalepek dostać póki co nie można :ok: