Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

Zaloguj się, aby obserwować  
kochas01

wymiana łącznika elastycznego

Polecane posty

Klubowicze chcę wam poradzic co do wspawywanego łącznika elastycznego w układzie wydechowym montowanego na odcinku między kolektorem wydechowym a katalizatorem w razie uszkodzenia tego łącznika obetnijcie stary zaraz za zgrubieniami oszczędzając jak naj więcej rury,na allegro są dostępne łączniki elastyczne bez potrzeby wspawywania bo przecierz nie każdy z nas posiada migomat i umie się nim obchodzic,ten łącznik nakłada się zewnętrznie na rurę od strony kolektora i od strony katalizatora skręca obejmami(w zestawie) i po sprawie kasa w kieszeni auto jest ok i po kłopocie,długośc łącznika do 1.616vx16xel to 200mm ale lepiej zawsze po dobrym obcięciu starego (zmierzyc i upewnic się jaki wymiar łącznika kupic)zakręcic i gotowe ja to naprawiłem bez demontarzu wydechu i chula ponad 2lata(z peszlem wewnętrznym jest droższe a le żywotniejsze polecam)wrazie problemów chętnie pomogę.

Podeslesz jakis link ze zdjeciem? To jest zlacze z pierscieniem drucianym skrecane na sruby ze sprezynami czy tzw siatka??

podaj jakies fotki tego bo mam wlasnie problemy z lacznikiem

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Wszystkie Vectry które miałem, posiadają problem z tą flanszą. ;p

Obecnie tą, którą jeżdze, ma to samo, ale kwestia przyzwyczajenia i przygazówki jak stoi na wolnych obrotach w korku.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.