Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

potryk

Odłącza cylindry przy włączonej klimie

Recommended Posts

Witam.

Mam dziwną dolegliwość i szukam rozwiązania, może ktoś miał podobny problem.

Gdy mam klimę włączoną i przyspieszam to auto przy ok. 4000 obr. przymula, zaczyna mrugać check i auto tak jak by odłączało jakiś cylinder, dzieje się to na PB i LPG tak samo.

Jak klimę mam wyłączoną nic takiego się nie dzieje, auto ciągnie nawet do 6000 obr.

Nie wiem czy to prawda czy nie co mi mechanik powiedział, że przy małej ilości paliwa auto przechodzi w tryb oszczędny i tak właśnie może się dziać, miałem 5 litrów paliwa, teraz dotankowałem że mam 10 l ale dalej to samo się dzieje i tylko przy włączonej klimie.

Please login or register to see this quote.

to odczytaj błedy na poczatek ale wygląda na to, że klima daje taki opór że nawet V6 nie daje rady pociagnąć ....

wyskakuje wypadanie zapłonu, gdy by nie to że dzieje się tylko przy włączonej klimie to bym już listwę szukał, ale jak to nie listwa tylko coś innego to by był bezsensowny wydatek.