Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

rafik4158

Problem z sprzegłem.

Recommended Posts

Witam wszystkich. Mam nietypowom sytuacje. Biła mi dwómasa w 1,9 cdti (120KM) postanowiłem ją wymienić. Nie stać mnie było na nową wiec znalazłem firme która sie zajmuje regeneracją dwómas firma jest z Poznania. Przysłali mi ich dwómase bo moja była mocno uszkodzona plus nowe sprzegło i docisk. Mechanik miał mi jeszcze wymienic łożysko. Po przejechaniu ok 300 km zauważyłem zezawieszami sie pedał sprzegła i dopiero po jakimś czasie odbija do końca. Pojechałem spowrotem do mechanika bo myślałem że jest żapowietszone ale było dobrze odpowietszone. teraz mam przejechane ok 4000 km i czuje bicie na pedale jak by dżał i dalej mi nie obijał pedał więc wymieniłem pompkę przy peale. Myslałem że to przez nią tak mi powiedział mechanik. I tu sie pomylił bo dalej mam ten sam problem. Musze jeszcze coś wymienić i czy jest możliwe że mechanik źle mi poskładał te sprzeglo ze tak mi sie dzieje. Prosze o pomoc bo nie wiem co robić. Pozdrawiam.

Please login or register to see this quote.

PowietRZe dotyczyło zupełnie czegoś innego...

Najpierw doczytaj o co chodzi a potem pisz.

Forum służy pomocy konstruktywnej a nie nabijaniu ilości postów.

Uprzedzam, nie czepiam się ale zwracam Ci na to uwagę bo napisałeś sporo postów, które nic nie wnoszą do tematu...

Kolego rafik4158 pisz proszę używając znaków interpunkcyjnych oraz przestrzegając zasad ortografii. Następne posty w tym stylu będą usuwane.

Kolego tak z ciekawości ile zapłaciłeś za regenerację i za montaż?