Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
till118

Kaboom...

Recommended Posts

Witam dzisiaj moja siostra rozwaliła moją vc o barierkę. Maska wygięta zderzak do wymiany, chlodnica wygieta ale nie złamana, lampa rozwalona druga bedzie prawdopodobnie polerowana bo nie jest rozwalona. Chciałem zapytac czy zderzaki maja jakaś roznice czy jest to sedam chatchback czy kombi,,, moj to sedan.Jak z zakupem na co uważac? czy kupowac chiński zderzak bo mi tak polecili. Dodatkowo Rozwalony jest chyba czujnik temperatury bo na ekranie nie pokazuje cyfry a stopnie celcjusza zmieniły sie na farenheita. Autko chce zrobic jak najszybciej ale porządnie.

ee, dlatego moim autem jeździ tylko jego właściciel czyli ja

Napisz może czy to przedlift czy polift czy jakiś opc line itd bo nie słyszałem o wróżce na forum. Chyba że jest

EDIT: co do chinola to lepiej moim zdaniem poszukać w kolorze oryginalny.

Edited by ble

Jak chcesz porządnie to kupuj części oryginalne!

zderzaki są takie same, różnią się kratkami ewentualnie vc/signum

przedlifty się różnią gts a sedan/combi

Lampę kup używaną ale oryginalną (masz xenon/bixenon czy zwykłą ?), zderzak także w używce (czasem nawet pod kolor tak dobierzesz, że bez lakierowania się obędzie) ale musisz podać czy zwykły, czy GTS albo Signum, czy pod czujniki parkowania. To samo z belką zderzaka, która w oryginale jest aluminiowa a zamienniki/podróbki ze stali.

Maska - zamienniki są stalowe i ciężkie jak cholera więc także szukaj używanego oryginału.

Atrapka - podróbki średnio pasują, lepiej jest kupić zamiennik "a'la Irmscher" z Allegro albo kratę z Angola niż chińską podróbę.

Czujnik temperatury w Oplu to taniocha, wszystkie modele mają ten sam czujnik.

Najpierw policz sobie jaki masz budżet !!!

I napisz jakie masz auto bo póki co to się wszyscy domyślamy.

Możesz szukać części u nas na forum w dziale "handelek", mamy kilku kolegów, którzy mają oryginalne, używane graty i będzie taniej jak na Allegro czy w podróbkach... Pomyśl o tym.

Całkowicie zapomniałem o podaniu jakie mam auto..zdarza sie

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">... tak wiec vc sedan 2004 rok przed liftem 2.0 dti 101kucy lampa zwykła. Mam jeszcze pytanie co do lakieru. Kolor auta srebrny i otóż dowiedziałem sie ze sa 3 odcienie gdzie znajde informacje na temat tego jaki mam odcien? Na tabliczce znamionowej albo przy baku bedzie?

Edited by till118

na tablice - słupek od pasażera.

wieć musisz szukać zderzaka od sedana/kombi przedlifta. No chyba że od razu zrobisz polifta

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

ew. zderzak od gtsa - wg. mojej opinie ładniejszy.

Ale żeby dać zderzak po lifcie to musze inne lampy kupic

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

lampy, błotniki, maska, pas przedni itd.

Cchciałem zmienić sobie żarówki na jakieś lepsze tylko jestem zielony co do tego. Chciałem zmienic ze zwykłej zarówki na cos lepszego myślałem o żarówkach led co myślicie na ten temat? a moze cos innego? Ps. jak nazywa sie ten czarny plastik ktory trzyma zderzak ktory jest położony na belce przed chłodnica?

Edited by till118