Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
ZodiaC

problem z xenonami

Recommended Posts

Witam wszystkich mam problem a mianowicie kilka dni temu zauważyłem , że xenony nie skręcają się podczas skrętu i nie ma doświetlania zakrętów , wyszedłem z samochodu i zauważyłem , że lewa soczewka jest przekręcona w lewą stronę i nie ruszą się , teraz mam pytanie co mogło się stać , powiem tyle , że gdy włącze xenony one pozycjonują czyli tak jak by wstawały z uśpienia nastawiają się ale nie skręcają podczas zakrętów czy parkowania , zauważyłem , że lewa i prawa lampa nie skręca się , teraz pytanie co mogło paść czy moduł CIN , czy sam silniczek skrętu do lewej lampy , tylko jeśli lewa jest zła to dlaczego prawa nie skręca , proszę o pomoc ??

Please login or register to see this quote.

w przypadku błędu nie działają obie Podepnij pod opcoma albo techa bo bez tego pół auta wymienisz a przyczyny ne zanjdziesz

teraz pytanie opcom to jest oprogramowanie jeśli dobrze doczytałem ? jaki warsztat będzie to miał ? czy jeśli kupię np coś podobnego do tego opcoma czy techa dam radę sam zdiagnozować co jest z moją Viki ??

Please login or register to see this link.

Edited by ZodiaC

lepiej daj ogłoszenie "kupię opcoma" w odpowiednim dziale

ewentualnie poszukaj na ebayu bo na allegro nie ma opcomów

ok problem załatwiony byłem u mechanika w Lublinie i padł mi silniczek w lewej lampie , moduł skrętu jest ok bo nawet przemieniali z lampy do lampy i bylo wszystko ok , teraz pytanie znalazłem lampę lewą z przetwornicą i żarnikami lecz bez modułu skrętu i mam pytanie czy dało by radę przełożyć moduł skrętu ze starej do nowej lampy ??

Edited by ZodiaC

Please login or register to see this quote.

Jak przedlift to oczywiście że da się przełożyć