Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
bom1987

Czujnik temperatury x16xel

Recommended Posts

Gdzie jest czujnik co podaje temperature na zegary? ten co podaje na ecu jest przy termostacie to wiem. a nie moge znalesc tego drugiego. silnik x16xel.

tak ale nie pisze gdzie jest ten 2 czujnik, podejzewam ze to ta wtyczka dalej za termostatem, dzisiaj sprawdzimy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

One sa koło siebie, ten co podaje na ecu jest bardziej z przodu, ten co podaje na zegary to ten jedno pinowy troszkę dalej

coś takiego

Please login or register to see this link.

Podziekowal, mozna zamknac

poki temat jeszcze nie zamkniety to sie podkleje jesli mozna

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> podpiąlem moja vb pod kompa i okazalo sie ze tamparatura na blacie jest zanizona w stosunku do tej ktora pokazywał komputer. czyli moze byc walniety czujnik czy to jakies przekłamanie na zegary ktorego nie da sie wyeliminowac? ktos kiedys pisal ze mial cos takiego chyba Dexter...

Napisz o ile przekłamuje. Jeśli to jest +/- do 5 stopni to nie ma się czym martwić czujnik nie pokarze idealnie temperatury na zegarze było o tym pisane wiele razy. No chyba że ewidentnie jest różnica to wtedy pozostaje albo czujnik albo termostat się przycina i dlatego nie pokazuje optymalnej temperatury.

zalezy w ktorym momencie osiagania temperatury. przeklamuje od 5 do 10 stopni.. silnik sie szybko nagrzewa ale potem mam jakies 82-85 stopni wiec myslalem ze to termostat ale na kompie pokazywal okolo 90 wiec myslalem ze bardziej czujnik...

A ja wymienilem termostat i oba czujniki i nadal mi cos nie gra bo wentylator chodzi od 90 stopni a silnik nadal dlugo sie nagrzewa I pali 15 w miescie

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Na trasie w miare normalnie

Edited by bom1987