Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest MichalKrzykawski

Sprzedaż samochodu bez przerejestrowania i wpisu do karty pojazdu

Recommended Posts

Guest MichalKrzykawski

Witam, od 2-3 miesiecy posiadam Vectre A, do ktorej mam karte pojazdu. Samochodu jeszcze nie przerejestrowalem na siebie, tak wiec w karcie pojazdu również nie zostałem jeszcze wpisany jako właściciel (cały czas widnieje pierwszy właściciel w PL od sprowadzenia z niemiec w 2001 roku). Wiem, że mozna sprzedać bez problemu komuś samochód bez przerejestrowania natomiast jak to wyglada gdy samochód posiada karte pojazdu w której widnieje właściciel i wpisywane są zmiany właścicieli.

Z góry dzieki za info, pozdrawiam!

Wie ze jezeli nie przerejestrowales auta to musisz dac nowemu wlascicielowi umowe ktora podpisales przy kupnie bo inaczej on tego nie zarejestruje

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Guest MichalKrzykawski

Z umowami nie ma problemu, chciałem tylko zapytać czy nie ma obowiązku wpisania się w urzędzie do karty pojazdu, ponieważ tak jak pisałem, adnotowane tam są zmiany właścicieli a obecnie właścicielem jestem ja, chociaz w karcie pojazdu nie figuruje.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

NIe ma z tym zadnego problemu.Sam kupilem auto od osoby ktora go jeszcze na siebienie zarejestrowala. W karcie pojazdu ni emusisz byc wpisany jezeli nie przejestrowales auta. Nowemu wlascicielowi musisz jedyni edac umowe kupna przez siebie auta ktore on kupi od ciebie. Pozdrawiam

Guest MichalKrzykawski

Dzięki wielkie, wczoraj napisałem przy okazji do referatu komunikacji w moim Urzędzie Miasta i dostałem od nich taką samą odpowiedź.

Temat do zamknięcia

Też miałem z tym problem, ale załatwiłem to przez taki serwis, który znalazłem na necie. Sprzedamgo.pl. Panowie zajeli sie wszelkimi formalnosciami i papierkami. Od zrobienia fotek autu i spisania jego parametrów, przez zasugerowanie ceny, do wystawiania ogłoszeń na innych serwisach i u siebie. Nie chciało mi się własnie chodzic po urzędach i załatwiać te rzeczy. U nich miałem to od ręki.