Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

przemek0011

Z20NET a lpg?

Recommended Posts

Ja mam w gazie swoja wiki z silnikiem 2.0 i chodzi to pieknie zero zamula a jesli chcesz to opisze jaki mam tam zestaw wsadzony bo na pamiec tego nie znam wszystkiego

Ja mam w gazie swoja wiki z silnikiem 2.0 i chodzi to pieknie zero zamula a jesli chcesz to opisze jaki mam tam zestaw wsadzony bo na pamiec tego nie znam wszystkiego

mi proponuja hana 2000 i takie założe

Please login or register to see this quote.

Montujesz instalacje że tak podpowiadasz?

Szabrownik jest monterem LPG i ma swój zakład.

Żeby zrobić dobrą jajecznicę trzeba być kucharzem?

Nie trzeba, ale już w życiu widziałem wielu "forowych fachowców" którzy pewne tematy widzieli tylko w monitorze a ostro udzielali się (radzili innym jak coś zrobić i dlaczego tak a nie inaczej) nie mając pojęcia jak trzymać lutownicę bądź z której strony podjechać pod dystrybutor.

Taka prawda, więc wolałem się upewnić.

Także, szabrownik, widzę że jesteś z okolic. Ile u Ciebie trzeba zapłacić za jakiś konkretny zestaw nie sprawiający problemów? Gdzie dokładnie urzędujesz?

odezwij się na prv i napisz jaki to samochód i jaki silnik.

Ja u siebie mam instalke LPG sequent 24 BRC, wtryskiwacze czarne, butla Stako 52l, reduktor Genius Max i powiem ze chodzi to bardzo pieknie.

Hej,

Chcę założyć do mego silnika dobry gazik, więc podpinam się do tematu z pytaniem co o takim zestawie myślicie?

Stag Qbox + centralka led

Wtryski hana 2000 (niebieskie)

Reduktor KME Gold turbo

Wielozawor super fi 8

Przewod zasilajacy od tylu do przodu Faro fi 8

Ktoś coś wie o tym Stag Qbox? Czym się różni od STAG 4 lub 300?

Drugi zakład oferuje mi BRC, za co napewno zrezygnuję.

Edited by lakus

Miły ma chyba brc a na pewno reduktor genius max bo ostatnio do niego pisałem. Ja mam omegasa, ogólnie samochód smigał przez 22tyś ale ostatnio cos się popsuło, myślałem, że reduktor ig1 turbo padł ale niestety to nie on i w sobote przez 3h nie mogli dojść dlaczego są spadki ciśnienia oraz zamyka elektrozawór centrala, jutro będą szukali od rana. Chyba w innym temacie jest że stag sobie nie radzi w całym zakresie obrotów. A jeżeli chodzi o golda to na forum lpg pisali, że jest kiepski termicznie, ale nie pamiętam przy jakich mocach. Ostatnio jeden użytkownik z lpg forum polecał 2x acr01

Edited by betonixx

sensowne komponenty ale ja bym wolał sterownik tech 214 reduktor ok.

Ja mam reduktor i sterownik KME, wtryski OMVL niebieskie i przy mocy ok 200 PS wystarczają w zupełnośći (V6), z ta możliwością że dadzą sobie radę nawet do 300PS.

A Hany to wg mnie przerost formy nad treścią (jakość/cena)....

przeciez hany kosztują już śmieszne pieniądze, jakość dawki oraz jej stabliność w czasie bez porównania większa niż w regach.

Edited by szabrownik szrotów

Prawda jest taka, ze ile ludzi tyle opinii. Najgorsze, ze nie mozna zrobic sobie latwego testu montujac jedno, pojezdzic 5km, zmienic na inne i znowu pojezdzic i porownac.

Najwazniejsze zawsze bylo i bedzie by gazownik znal to co zaklada i umial dobrze zalozyc a potem obsluzyc.

Moze i ceny hany spadły, nie wiem jak teraz jest z ich gwarancją ale jeszcze ze 3-4 miesiące temu były z tym dość duże kłopoty, bo może i parametry mają dobre ale trwalością nie grzeszyły a przedstawicielstwo zawsze się tak wypinało żeby gwarancji nie uznać - i jest to opinia z kilku zakładow a nie moja;)

Co do regów - ja tam się nie znam, mnie obchodzi to, że auto na gazie jeździ tak dobrze jak na benie albo nawet i lepiej, spalanie większe o jakieś 7-10% w porywach, kosztowało to wszystko znośne pieniądze ale zrobiłem wycieczkę 300 km żeby gaz zamontować

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ja mam instalke BRC. reduktor genus max, wtryski jakies czarne nie wiem co to jest bo opisu nie moge sie doczytac i zbiornik STAKO. I powiem ze miedzy gazem a benzyna nie mam zadnej roznicy nawet jak wcisne do odciny gaz to tez mi nie przestawi sie na gaz..

to bardzo trwałe wtryski, ale trzeba zastosować dobry filtr żeby nie kleiły, polaczkowaty gaz jest jaki jest nic się nie poradzi.

A ja mam taki sam zestaw i na dodatek u tego samego gaziarza zakładany. I nawet to fajnie hula.

Zgadza się Rafał

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Hula tak jak powinno, zero problemów, żadnych dodatkowych regulacji itp itd

PS. Ja tam za dużo nie zrobiłem bo może 3 tyś km ale gazu przez butle już trochę przeszło, niejedni to by pewnie i ze 6 tyś km zrobili

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

/emoticons/default_lauh.gif" alt=":lauh:">

No ale Twoja machina to musi palić, przypadkiem

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> miałem okazje przejechać się na miejscu pasażera. No i muszę przyznać że wrażenia niesamowite. Mój 2.0T w porównaniu to jak mały fiat wypada

/emoticons/default_woot.gif" alt=":woot:">

/emoticons/default_rolleyes.gif" alt=":rolleyes:"> dzięki

ale ze spalaniem nie jest najgorzej

teraz spadło do 14 litrów a lekko nie ma, cały czas do tej pory było 15-16

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ale ciutkę poprawiony dolot i jest spalanie mniejsze a ciąg silnika pozostał bez zmian

14L to mało. Ja jak dynamicznie po mieście się bujam to potrafię 15l wypalić ale za to ostatnio na trasie 500km. z prędkościami do 140km/h wyszło 9,5lpg