Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

haroldpierwszy

fader VC KOMBI CD70 NAVI

Recommended Posts

...tylnie głośniki nie działają. Komputer wyświetla Fader w jaśniejszym odcieniu tak jak by były wyłączone w systemie,wielu magików się za to brało przez komp.i lipa. Fizycznie są podłączone do radia.proszę o pomoc...

Sam nie zrobisz, możesz przysłać radio.

witam.nie mam twin audio. salvado dla czego nie jestem wstanie sam tego naprawić ....czyli problem znany ?

Edited by haroldpierwszy

Dla mnie znany. Dlaczego nie jesteś w stanie sam naprawić? Bo gdybyś mógł sam to zrobić to bym ci o tym powiedział

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by salvado

salvado bardzo tajemniczo kolego.czyli problem jest w radiu.....pytanie tylko czy w czymś przepalonym w środku czy w ustawieniach przez komp.?

..troszkę mam daleko do Ciebie kolego bo pewnie bym przyjechał i skorzystał z twojej wiedzy ...szkoda tylko że nie chcesz pomóc i coś więcej napisać..pozdrawiam

Please login or register to see this quote.

we wsadzie coś poknocone i tyle wyślij samo radio do salvado to ci ogarnie

a przypadkiem nie jest zly index wybrany i dlatego brakuje glosnikow z tylu?

ja mam tak i dzialaja:

Please login or register to see this image.

Clipboard18.png

Clipboard19.png

Clipboard21.png

Edited by aviko

Może nie jestem wylewny jeżeli tak to odebrałeś,ale sam napisałeś że wielu magików za to się brało bez żadnego skutku a temat nie jest prosty.Rozpisywanie się w temacie i tak nic nie pomoże bo trzeba dysponować w tym kierunku zapleczem technicznym i wiedzą. A ja przede wszystkim nie mam czasu rozpisywanie się jak i tak nic z tego nie będzie. Gdybyś mógł to zrobić we własnym zakresie to bym ci powiedział co możesz z tym zrobić.