Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

KierGTS

jak nagrać płyte zeby cdr 2005 vdo ją odtworzylo

Polecane posty

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Przyznam, że nie chyba nie znajdę u siebie. Miałem w w poprzednich oplach. Ale w wolnej chwili poszukam :)

Ale jak coś to mam półoś do Omegi  :-D

I co ? I lipa :bad: Brudny laser ? Jakiś magiczny system nagrywania ? Proszę o pomoc.

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć attachment

Może być brudny laser. Mam coś takiego w schowku i chyba ze 2x użyłem od prawie 2 lat

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/applications/core/interface/imageproxy/imageproxy.php?img=https://cdn-s1.lyreco.com/staticswebshop/pictures/images0016/600px/7723505.jpg&key=ed1d2030e55aec7ee9b25d6fe58667d67f40258b2a84805d02f73cf408f4025b" width="301" data-imageproxy-source="https://cdn-s1.lyreco.com/staticswebshop/pictures/images0016/600px/7723505.jpg" />

Verbatimy kupuje w okrągłych pudełkach po 25, 50 albo 100 szt. Nagrywam na CDBurner. Nie wiem co więcej doradzić

Przypominam że tu chodzi o CDRW, zwykłe CDR czyta bez problemu :( Nagrywam też w CDBurnerze :( Czy ktoś z klubowiczów skutecznie odtworzył w tym radiu płytę CDRW ?

Edytowano przez pixi

A koniecznie musi być CDRW, że chcesz z tym walczyć ?

Tak :) w poprzednim aucie też tak robiłem. Jednak tam zamiast 20 CDaudio utworów mieściło się ok. 100 utworów mp3. Rzeczą motywującą jest też porządek w schowku, niechce kolekcjonować miliona płyt, słucham głównie techno-sety, set się znudzi płytkę czyszczę i nagrywam coś świeżego. :)

Edytowano przez pixi

Kiedyś "bawiłem" się w płyty CD-RW i DVD-RW i powiem tak. O ile nagrać jakieś dane i trzymać w domu ok, o tyle nie sprawdza się to w samochodzie. Po 2-3 nagraniach płyta szła do śmietnika, bo gdzieś tam w jakiś sposób się zarysowała w aucie. W dobie transmitterów i tanich płyt CD, RW nie mają racji bytu. Szkoda czasu na zabawy. Lepiej zainwestuj w dobry transmitter, albo nagrywaj płyty audio. Ja mam w samochodzie taki organizer w daszku

ab2e7c0e4605bbe9b3ff58a35e20

Tak będe musiał zrobić i zainwestuje w transmiter. Xiaomi Roidmi wezmę. Dzięki za porady.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.