Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

MIR

Rolety przeciwsloneczne Insignia - jak to zrobic?

Recommended Posts

Ktos sie moze orientuje, jak wyglada montaz rolet? Czy tylko kupujemy roletki, np takie:

Please login or register to see this link.

Czy trzeba tez zmieniac boczki?

Przecież to nie są rolety tylko zwykle osłonki przeciwsłoneczne mocowane do szyby tylko dokładnie do niej dopasowane, stąd ładne pokrowce, jak nie używasz to ładujesz do pokrowca i osłonki lądują w bagażniku. W pierwszym z brzegu markecie kupisz trochę mniej dopasowane ale za to gama wzorów dużo bardziej rozbudowana, możesz zakupić z Kubusiem Puchatkiem albo ZIG Zakiem McQuinem za jakieś 10zł

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> Za taką kasę można porządnie przyciemnić cały tył.

Tu masz instrukcję montażu tego wynalazku w corsie

Edited by jabolkg

Przyciemnione to ja mam

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Tylko i tak mi pasazerowie marudza, jak jest duze sloneczko, ze roletek nie ma

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Wiec myslalem, ze moze sa takie ladne, chowane w boczkach.

Please login or register to see this quote.

Mam to samo i zainwestowałem dwie dychy w gustowne siateczki z Kubusiem Puchatkiem jakoś nie mam ochoty dziergać drzwi żeby założyć oryginalne roletki, przypuszczam, że jeśli w isi jest opcja z oryginałami to też trzeba by kombinować z boczkami.

Wlasnie wyobrazilem sobie czarna slicznotke z rozowymi roletkami z Kubusiem Puchatkiem

/emoticons/default_leze.gif" alt=":leze:">

Chyba musze znalezc jednak inna opcje

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Jutro zrobimy przymiarkę

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Edited by jabolkg

czesc wam teraz co doczytalem temat,Mir jak cie dalej to interesuje to moge zrobic pare fotek i pokazac ja to wyglada w orginale bo mam,mi sie to nie widzi za bardzo dlatego mam je na dole caly czas

Poka poka

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

tak to wyglada

0201e3d6d578.jpg

1e4e7931622e.jpg

Edited by jaromat28

A czy takie cuda są do VC w HB ??? Bo do kombików są ..

Do HB tez sa takie firanki.Co jakis czas pojawiaja sie na forum do sprzedania.

Czyli, że są z demontażu rozbitków, jak rozumiem ??

Nie tylko z rozbitkow.

żeby założyć oryginalne firanki w insigni trzeba tylko wyciąć otwór w tapicerce drzwi oraz musi być specjalna ramka od wewnątrz nad drzwiami z haczykiem żeby roletę zaczepić

Może lepiej rozwarzyć przyciemnianie szyb??

Przyciemnilem szyby a I tak kupilem siatki na boczne szyby z GM.Pasuja bardzo dobrze!

Cześć, dzięki za poruszenie tematu. Właśnie szukam tego typu rolet. Nie za bardzo natomiast wiem jak się za to szukanie zabrać - allegro i ebay puste, a oryginalne z GM kosztują 400zł.

Mam Insignię z roletami z tyłu. Problem polega na tym że odpadł mi i zgubił się uchwyt do podnoszenia/spuszczania rolety (centralny plastikowy element montowany na górnym grzbiecie listwy).

Zdobycie takiego detalu graniczy z cudem (te czasem się jednak zdarzają). A jest to o tyle ważny element, że bez niego siatka roluje się wewnątrz drzwii i trudno ją wyciągnąć.

Gdyby pojawiły się używane rolety albo jeśli ktoś ma pomysł gdzie szukać proszę o kontakt. Pozdrawiam!

i jak Panowie ogarnal ktos wstawienie rolet w tylne drzwi w insignii? w vektrze przerobilem boczki i wszystko wyglada jak oryginal. A jak to zrobic w insignii? Wiadomo ze najprosciej cale boczki przelozyc, ale co z movowaniem haczykow u gory? sa wejscia w kazdej jak w vektrze?

Tu kolega ogarnął

Wysłane z Xperii Z2