Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
dadi22

Zmiana licznika

Recommended Posts

Witam wszystkich.Czy ktoś z was orientuje się czy można zamontować do skrzyni f20 prędkościomierz od vectry A Turbo 280km/h .Licznik od turbo jest starszego typu na linkę więc może dało by sie to jakoś razem połączyć.Jeśli ktoś coś wie na ten temat czy to da się zmontować aby to działało proszę o jakąś wypowiedz.Z góry dzięki.

Masz digitala?

Napewno da rade zrobic zmiane. Zaladasz impulsator z wyjsciem na linke,zakladasz linke a pozniej to zmiana podlaczenia licznika.

Jesli o to chodzilo.

Witam,

przepraszam, że wcinam się ale widzę, że mam pytanie związane z tematem.. przepala mi się dioda w zegarach... zaczyna migać przez co wkurza mnie.. chce ją wymienić. Moje pytanie jest następujące... w "sam naprawiam" napisane jest aby ściągnąć dolną osłonę nad nogami, wyjąć skrzynkę bezpieczników itp.. moje pytanie po jakiego grzyba? lepiej linkę wypiąć? mam jeszcze jedno pytanko... ta wadliwa dioda oświetla wskaźniki od paliwa i temperatury... może dałoby radę poprzez wyjęcie sterowania nawiewów chytrze ją wymienić? :>

Tak średnio związane z tematem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Ale łap poradę jak wyciągnąć licznik, nie wiem czy da się to zrobić jakoś inaczej, ja wyciągałem

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this link.

Tylko, że ja akurat nie zdejmowałem chyba dolnej osłony kolumny kierownicy i na pewno nie wyciągałem panelu sterowania ogrzewaniem. A żeby odpiąć linkę i kostki to tam strasznie mało miejsca, ale jak masz w miarę chudą łapę to po odkręceniu jednej śrubki i zdjęciu całego panela od oświetlenia pokazuje się dosyć duża dziura w którą można rękę wsadzić i gmerając z lekką dozą zręczności wypiąć kostkę/kostki i linkę

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by gleepek