Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
blackyee

dziwne dzwieki

Recommended Posts

witam pisze poniewaz niemam pojecia co to moze byc.a wiec przy skrecaniu np na rondzie slysze dziwne "wycie" "piszczenie" nie wiem jak to okreslic z okolic przedniego prawego kola....dalem auto na lewarek i sprawdzalem luzy na kole ale pionowo nic niema tylko jak dalelem rece na godzine 10:10 to jest luz prawdo podobnie na przekladni....,myslalem nad lozyskiem w kole ale wydaje sie wporzadku tyko jak krece kolami przednimi na lewarku to szumia miejscami klocki o tarcze wychodzi na to ze sa lekko krzywe?? ale nadal nie wiem co to za dzwieki i co go powoduje?

czy czasami to nie jest padający pasek wieloklinowy lub napinacz wraz z rolką ?

Please login or register to see this quote.

ale jaki to ma zwiazek z skrecaniem w lewo??? bo tak to pozatym tego dzwieku nie slychac :/

a i skoro jestem we wlasiwym dziale to czy mozliwe ze niemam tego samoregulatora w tarczo-bebnie? swiecilem latarka w ten otwor w bebnie i nie widze nigdzie tej srubki napinajacej choc dobrze sie obeznalem w temacie jak powinna wygladac....mialem auto kiedys u mechanika robili mi przy okazji z recznym wymienili linki ale po jakims czasie juz prawie rok to recznego niemam wcale...a po odebraniu od nich to tylko jedno kolo stawalo w miejscu jak zaciagnelem reczny podczas jazdy i wychamomywal powoli a teraz to juz calkiem kapa....oni mi wtedy tylko te nakretke pod lewarkiem podciagnli a reszte to chcieli regulowac w innym terminie za kase wiec ich olalem.teraz fajna pogoda wiec chcialem sobie z tym zrobic a tu kapa.:/