Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest adym

zablokowana skrzynia na 6 biegu brak luzu

Recommended Posts

Guest adym

Witam ponownie, zaniedbałem trochę swój profil na tym forum za co bardzo przepraszam no ale nic się nie psuło

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_yahoo.gif" alt=":yahoo:"> autko śmigało ale do czasu.

/emoticons/default_sleep.png" alt="-_-" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sleep@2x.png 2x" width="20" height="20">

Problem:

Wracając z urlopu w Polsce do Anglii miałem przykrą awarie autka konkretnie nie wiem co się stało (jeszcze) ale wyglądało to tak: Wyjeżdżam z pewnego parkingu przy autostradzie w Niemczech rozpędzam auto przy ok 120km/h wrzucam 6 bieg puszczam sprzęgło i nagle jeden wielki zgrzyt wciskam ponownie sprzęgło wybijam na luz i się toczę do następnego parkingu (nie wiem czemu ale na wciśnięty sprzęgle

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:">) gdy auto zwolniło do 40km/h puściłem sprzęgło i auto zgasło tak jak by zostało na 6 biegu. I teraz pytanie co się zepsuło jak na moje skromne oko to skrzynia biegów lub któryś synchronizator (Tak czy inaczej skrzynia do wymiany

/emoticons/default_dash.gif" alt=":dash:"> ) Czy wymieniane sprzęgło i dwumas 3tyś kilometrów temu mogły zniszczyć skrzynię biegów tzn.(Zły montaż tego całego kompletu )

Proszę o podpowieć

/emoticons/default_bry.gif" alt=":bry:">

dubel

Jaki masz silnik: Z19DT czy Z19DTH? Zapewne Z19DT i skrzynie M32.....

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Słyszałem że właśnie lubią padać 6 biegi...

Ja za regenerowaną skrzynie płaciłem 2200 i musiałem oddać swoją.

Guest adym

Silnik 1.9 cdti (120) 8v A przepraszam za dubla

/emoticons/default_bry.gif" alt=":bry:"> w Angli gadałem z mechanikiem to mówi za 300-350 funtów używke załatwi nowa u vauxhall'a (Nie wiem po co ale zapytałem

/emoticons/default_brawo.gif" alt=":brawo:"> ) 1324.56 funtów myślałem że tego gościa za ladą uduszę i jeszcze ten jego głupi uśmieszek ahhhh

Dzisiaj skrzynie rozebrali i się okazało że synchronizator poleciał nowy w serwisie ok 120f ale odradzają wymiany samego synchronizatora ale Dlaczego?