Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Dejmian4

czy mogę zmienić radio cdr2005

Recommended Posts

Witam czy mogę zmienić radio cdr2005 na inne np :cd30 mp3, Lub jakieś z allegro np. takie

Please login or register to see this link.

lb takie:

Please login or register to see this link.

chodzi mi o to żeby pasowało i nie było dżo jakichś przeróbek bo moje padło po odgrzybianiu klimy dziewne może to tylko przypadek pisze safe i nie da sie włączyć żeby kod wpisać

Witam - to ze safe wywala to wyjmij panel i go przeczysc , moze nie styka przycisk do wywołania kodu(AS i jeszcze jakis -nie pamietam) a jak to nie pomoze to radia poliftowe jakie sie pytasz cd30 i w góre to po zmiane kostki zadziała tylko bedzie trzeba zparowac z wyswietlaczem i jezeli kupisz komplet poliftowy to jezeli masz zwykła klime a nie klimatronik to bedzie wszystko ok , bo panel klimatroniku przedliftowy nie dogaduje sie z gidem poliftowym.

a to problem bo mam klimatronic 2strefy, a wyświetlacza tez nie chcem mieniac

a mogę jakieś inne nie firmowe radio założyć?

kolego na temat problemów z radiem po odgrzybianiu klimy już pisano na forum, po za tym o wymienie na radio typu cd30mp3 lub inne nie forimowe też pisano i to wiele razy możesz się porozglądać i wszystkiego się dowiesz, po za tym lepiej wsadzić poliftowe radio niż taki badziew za 400 zł.. który tylko na zdjęciu dobrze wygląda bo po za tym to chiński szojss..

Z przedlifta ccr2006 polecam. Każde dowolne włożysz z wtyką na 2 din, komputer pokładowy będzie działał normalnie. Ładowanie nowszych fabrycznych to już koszt.

Rozkodowanie radia też gdzieś było dużo razy,jeśli włączało się razem z kluczykiem to przekręcasz kluczyk z wciśniętym przyciskiem "AS" ,jeśli włączasz guzikiem to tak samo tylko włączając trzymasz wcisnięty "AS" wyskakuję "9_ _ _ _" wpisujesz kod z karty CAR-PASS za pomocą klawiszy którymi zmieniasz stacje radiowe i zatwierdzasz trzymając "AS" jakos tak z skrócie ale poszukaj.

zgadza sie tylko wciskam na podanie kod i nic zero reakcji zalane. to do swego w końc jakie mogę włożyć bez żadnych przeróbek ? rok mego viki to 2003 . a radio cdr2005 Vood

a i da sie kod do radia zdobyć bo są na alegro ale bez kodu

Mogę wyłaczyć kod na stałe jak mi wyślesz. Radio po odłączeniu zasilania nigdy nie zawoła kodu.

Please login or register to see this quote.

czyżby to było słynne A

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_woot.gif" alt=":woot:"> czy to nie ta wersja radia

Zdobycie kodu to koszt około 140-170 zł w ASO.

to już taniej kupić inne radio CDR2005 z kodem niż jechać po swój kod do aso..

Te które są dostępne na stronach,oscylują w takich cenach,i nie jest tam napisane "z kodem,wylogowane itp." ale warto szukać.

napisz na PW to coś wymyślimy, masz do mnie blisko