Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Marcin84

Zamiana kluczyka czy możliwa?

Recommended Posts

Witam koledzy

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Chodzi o kluczyk do VC GTS z trzema przyciskami.

Please login or register to see this link.

Otórz nowy mi się wyrobił tzn. ta guma na przyciskach mi się poprzecierała.Wyglądało to tragicznie.Kupiłem samą obudowę do kluczyka.Było ładnie i pięknie ale....nio właśnie ale tylko przez jakieś 2 miesiące. I znowy mi się guma poprzecierała.

Czy jest możliwość zakupu kluiczyka typu scyzoryk i przełożenie elektroniki do niego.

Podejrzewam,że to nie takie proste jest i chyba serwis Opla albo jakiś spec od kluczyków musiałby to zrobić.

Jerśli macie jakieś sugestie, spostrzeżenia to bardzo prosiłbym o jakies info w tej sprawie.Czy jest taka możliwość przełożenia elektroniki czy pozostaje mi tylko kupowanie co jakiś czas obudów do standardowego kluczyka.

kup odpowiedni scyzoryk , natniesz grot i zaprogramujesz opcomem - po co się bawić w jakieś przekładki skoro cała operacja to niecałe 200zł

są o tym tematy na forum, np:

Nie musisz niczego programowac. Ja zakupilem na Allegro odpowiednia obudowe ktora umozliwia przekladke zwyklego kluczyka do scyzoryka. Przekladasz tylko elektronike, docinasz grot (ok 20 zl) i skrecasz wszystko do kupy. Gotowe i dziala mi i mojemu znajomemu juz dosc dlugo. Koszt calkowity ok 70 zl.

Musisz uwazac gdyz w sprzedazy oferowane sa takze obudowy sluzace do przekladki scyzoryk -> scyzoryk. Taka wlasnie na poczatku zakupilem i musialem sprzedac gdyz do takiej obudowy elektronika ze zwyklego kluczyka nie pasuje.

Ponizej link do goscia u ktorego kupilem juz dwie takie obudowy i z sukcesem dokonalem przekladki. Grot ktory nalezy wybrac to nr 4 bo taki pasuje do naszych VC.

Edited by radzion

mam prośbę czy nadal masz namiary na tego gościa od scyzoryków a allegro bo poszukuje takiego na zamianę ze swoim zwykłym.

Tego właśnie szukałem bardzo dobry temat dzięki wielkie