Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

maro720

orginalne radio + zestaw car audio

Recommended Posts

Witam. Niedawno zakupilem vectre B z orginalnym radiem 1500. Ze starego auta chcialem przełozyc car audio. czy jest mozliwosc do fabrycznego radia podpiac wzmacniacz a do niego suba? czy sa ewentualnie inne jakies opcje?

wszystko się da jednak ja zaczął bym przygodę z audio od dobrego zestawu na przód. Kupujesz

Please login or register to see this link.

i jazda ;P

co polecasz na przód?

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> w sumie wszedzie jest orginal calkiem przyjemnie gra ale brakuje tego czegos..

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> mam radio LG F900UR chcialem z niego korzystac no ale szkoda tracic calego dostepu do wszystkich "udogodnien" łacznie z kier multi i komputerem pokladowym;)

do bagaznika laduje allegro.pl/wzmacniacz-jbl-gto-504e-4-x-70w-car-hi-fi-lublin-i2467388575.html oraz allegro.pl/skrzynia-basowa-pioneer-ts-wx303-subwoofer-30-cm-i2466111189.html

był pomysl zeby wyciagnac kubeczki z panelu i tam wcisnac radio Lg a orginal by pozostal na swoim miejscu lecz niezbyt to estetycznie raczej wygladalo i nie wiadomo do konca jaki bylby efekt;)

Edited by maro720

co do radia to niech ori zostanie - lg ni to wygląda ni to gra..... jak się track'i na odtwarzaczy cd zmienia to zadyszki dostaje - smieszny sprzęt

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Dobry zestaw odseparowany na przód (sam miałem Helixy lecz sprzedałem bo potrzebowałem $) i wyciszenie (jeszcze nie testowałem bo nie mam czasu się za to zabrać). Ale niech się wypowiedzą eksperci - sam dopiero raczkuję w dziedzinie CarAudio

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Co do bassu w bagażniku to polecam skrzynię zamkniętą z głośnikiem Powerbass S12 gra niebiańsko

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

zamowie ta przejsciowke i bede podpinal;) ten sprzet zakupilem niecale pol roku temu i poki co nie bede go wymienial;) ewentualnie cos bym mogl podumac nad glosnikami w drzwiach;) tylko pytanie czy wymieniac we wszystkich 4 czy tylko przednie.

jak przestudiuję temat z wyciszeniem - będę mógł więcej Ci tutaj napisać, póki co napisałem co wiem w błędy nikogo nie będę wprowadzał.

Swoją drogą to słaby masz ten wzmak pod suba dał bym jakiś 2 kanałowy - ten to raczej pod głośniki się nadaje

podpiałem radio dzieki takiej przejsciówce i wszystko sprawnie dziala;) skusiłem sie jeszcze na przejściówke z zapalniczki z wyjsciem na usb. i 35zł poszlo w błoto

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> bo jakosc mizerna, znieksztalca sygnal do tego szumi jak w radiu a obsluga bardzo kiepska.. Co do wzmaka to uwierz daje sobie bardzo dobrze rade;) mi to sie wydaje ze dalby rade cos jeszcze pociagnac mocniejszego, wiadomo co innego na papierze a co innego w aucie ale takie moje odczucia sa

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Podepne sie pod temat zeby burdelu nie robisz.

Jak myslicie do jakiej ceny gosciu musialby zejsc zeby to bylo oplacalne??

Tutaj link:

Please login or register to see this link.

Ze tak powiem tematu audio wogole nie przerabialem, narazie sie utargowalem za 1800, ale to chyba za duzo?

Pozdrowka

według mnie to najlepiej zrobisz jak posprawdzasz sobie na necie ceny poszczegolnych czesci tego kompletu, bo wiadomo ze ta firma cos tam sobie zawyzyla zeby to pieknie wygladalo;) i sam sie zastanow czy takiego kompletu potrzebujesz a moze cos samemu skompletujesz w podobnej cenie a lepszego jakosciowo

Please login or register to see this quote.

ja za to bym dał max 1000zł jeśli te 1000zł od kogoś bym dostał ... zobacz na wzmak, on kosztuje 270zł a mocą nie grzeszy a ma napędzić suba 300W rms i jeszcze zestaw przedni ... ten zestaw nie może poprawnie zagrać z dynamiką (z pierdzeniem i przesterami suba i owszem).

Radio za 1500zł poszli szeroko, za 1000 masz alpine z procesorem dźwięku wbudowanym.

A cena wytłumienia drzwi za 800zł też powala, dadzą kilka mat na otwory i już 800zł.

Montaż 750zł - dużo nie dużo, ale wg mnie zbyt estetycznie to nie wyjdzie, zamontują po najmniejszej linii oporu (tak podejrzewam)

I chyba ten zestaw to jakaś wyprzedaż, bo ciężko te klocki w necie znaleźć (poza radiem)

Za 1500-2000zł zależy jakie radio wybierzesz to możesz mieć nowy zestaw 2.1 porządnej firm, który zmiecie tego pięciotysięcznika sony.

Edited by rafix1

ok dziekowka za pomoc.

napisze ze lykne za tysiaka caly zestaw a jak nie to niech dalej aukcja wisi. bo wisi od ponad miesiaca.

dzieki bardzo pozdrowienia

już coraz mniej jest "jeleni" co nabierają się na marki sony, jbl, infinity itp. tzw. marketowe, które hucznie niby to grają ... bez obrazy dla ich zadowolonych użytkowników.

Mogę z 99% pewnością powiedzieć, że ich zadowolenie wynika stąd, że nie mieli możliwości porównania ich sprzętu z innymi markami w innych samochodach.

Eh, takie małe OT wyszło

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

Kiedyś podobnie podchodziłem do sprawy do momentu kiedy porównałem,można zrobić tak że jakaś AUDIOMEDIA zagra lepiej od markowego sprzętu JBL. lub zestawu.

Del

Edited by Schn4zzy