Skocz do zawartości

Witamy na Vectra Klub Polska

Guest Image

Witamy na Vectra Klub Polska, podobnie jak na większości społeczności internetowych, musisz się zarejestrować aby uczestniczyć w naszym wspólnym życiu ale nie martw się jest to bardzo prosty proces, który wymaga minimum informacji, aby zostać zarejestrowanym.

Zakładając konto na Vectra Klub Polska, możesz uzyskać następujące przywileje:

• Zakładać nowe tematy i pisać odpowiedzi w innych
  • Subskrybować tematy i fora, aby uzyskać powiadomienia
  • Uzyskać własną stronę profilu i poznawać nowych przyjaciół
  • Wysyłać prywatne wiadomości do innych użytkowników.

macieks

Opinie o assistance z mBanku (mDirect świadczone przez Europ Assistance Polska)

Polecane posty

Chciałbym Was prosić o opinie na temat usług assistance świadczonych przez Europ Assistance.

Kończy mi się OC i potrzebuję coś wykupić do końca miesiąca, wiadomo że assistance razem z OC wyjdzie taniej.

Czy ktoś ma wykupione i byliście zmuszeni skorzystać? Wcześniej miałem przez 2 lata Assistance z Avivy i nie było problemów, skorzystałem dwa razy bez żadnych problemów. Pierwszy raz awaria wycieraczek w trakcie deszczu uniemożliwiła jazdę, holowali mnie do najbliższego ASO. Za drugim razem przy zimie raz autko nie odpaliło, w 30 minut był gość i pomógł odpalić od swojego aku.

miałeś jakieś podwyżki po skorzystaniu z assistance ? piszą ,że nie ma ale ...sam wiesz

Nie zauważyłem podwyżki. Wszystko liczyłem na stronie i tyle co wyszło płaciłem.

Zdaje się, że w żadnej firmie nie ma podwyżek składki assistance za korzystanie z pomocy drogowej, ale mogę się mylić. Byłem kiedyś w pzu, musiałem skorzystać z pomocy i nie płaciłem więcej. Zaś teraz już jakiś czas jestem w ptu i korzystałem dwukrotnie z czego raz byłem pod Hannoverem a za drugim razem w Antwerpii i też bez problemu wszystko się odbyło. Oczywiście żadnej podwyżki

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć image

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">. Może to zależy od wykupionej opcji albo coś, nie wiem. Ja mam wykupiony maksymalny możliwy, ale sądzę, ze to nie ma znaczenia. Tak na logikę to byłoby co najmniej nie fair w stosunku do klienta

/emoticons/default_woot.gif" alt=":woot:"> .

Mają Państwo racje, za korzystanie z Assistance nie ma zwyżek

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> A ile Pan płacił za to Assistance ? U nas za ... mam 700km limit holowania / hotel na 3 doby i wiele innych przydatnych funkcji

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> ...

Pozdrawiam

//edit SEBA

§ II. PISANIE NA FORUM

6. Przejawy odpłatnej pomocy, podawanie linków zarobkowych są zabronione poza działem Handelek.

Radzę stosować się do tej zasady.

Edytowano przez SEBA

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby móc zobaczyć quote

Sama Polska czy Europa także jest w tym limicie?

Edytowano przez SEBA

Odpowiadając już dla wszystkich śledzących wątek:

Za ... jest Polska, za ... jest pakiet na eu, w nim również 700 km na hol do Polski, bądź 350km po kraju zagranicznym, nie ma konieczności powrotu do kraju. W obu przypadkach pomoc jest po wypadku jak i po awarii, bez znaczenia gdzie miało miejsce zdarzenie. Pakiet jest bardzo szeroki i obejmuje tak ekstremalne rzeczy, jak pomoc medyczna po wypadku, oraz sprowadzenie zwłok ubezpieczonego.

Pozdrawiam.

Edytowano przez SEBA

Najkorzystniejszą ofertę na OC dostałem właśnie w firmie Escaro i tam zakupiłem polisę. Jestem bardzo zadowolony z usługi, więc szczerze polecam sprawdzenie kalkulacji w Escaro.

Assistance kupiłem w PTU na cały rok, także w Escaro. Maksymalny pakiet Lux Europa, jeżeli skorzystam to podzielę się wrażeniami. Ten assistance w PTU wydaje się być w tej chwili najlepszą opcją na rynku.

Dziękujemy za pozytywną opinię

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> !

Ja także jestem w PTU. Mam tam OC, AC, NW, Assistance. I zgadzam się z kolegą, ze w tym momencie to najlepsza opcja jeżeli chodzi o assistance ze wszystkich dostępnych firm. Nie mówię, że inne są złe (nie jestem tu od reklamowania kogokolwiek) twierdzę jedynie, że ta na bank jest sprawdzona i godna polecenia. Jest także możliwość wykupienia samego assistance jeżeli ktoś by chciał (ja mam całość gdyż poszedłem na łatwiznę

/emoticons/default_mysli.gif" alt=":mysli:"> ). Opcja godna zainteresowania gdyż mało która firma dopuszcza coś takiego zwłaszcza jeżeli chodzi o tak bogaty assistance.

Jestem na stałe za granicą. Miałem awarię silnika pod Belgią. Zadzwoniłem na podany na polisie numer i powiedziałem co i jak. Po około 45 minutach przyjechała laweta. Gościu zawiózł samochód pod wskazany przeze mnie adres (było to ponad 150 km od miejsca awarii) potem mnie do domu (12km od serwisu). Podpisałem tylko, ze faktycznie tam byłem i tyle, Nie zapłaciłem nic. Potem jeszcze 2 razy dzwoniłą kobieta z ubezpieczalni informując co jest nie tak z samochodem, kiedy będzie gotowy, etc. I tak wcześniej dzwonili z serwisu, wiec nie było to konieczne, ale dobrze to wyglądało. Nie miałem w związku z tym żadnej podwyżki składki ani nic z tych rzeczy. Pewnie wygląda to tak w większości firm, ale warto niekiedy napisać "po chłopsku" co i jak bo jak nieraz widzę co ludzie za brednie piszą to aż wierzyć się nie chce.

Pzdr

Edytowano przez pajak914

To moze przy okazji tematu ktos ma jakies doswiadczenia z usluga Assistance Auto24 rowniez w mBanku? Mam to wykupione ale jeszcze nigdy nie skorzystalem. Placi sie 10 zl miesiecznie (5 zl w pakiecie standardowym) i masz za to lawete na terenie calej polski, dowoz paliwa, pomoc w odpaleniu auta jak padnie aku, o ile mozliwa to pomoc na miejscu w przypadku awarii, pomoc w otwarciu samochodu przy zatrzasnieciu kluczykow itd. a to wszystko funkcjonuje rowniez jezeli jestes pasazerem innego auta.

Ta usluga jest niezalezna od tego gdzie masz ubezpieczona fure, wystarczy miec konto w mbanku i sciagaja 10 zl co miesiac z konta. Mozesz ja dowolnie wylaczac i wlaczac w okresach co miesiac. A np w przypadku wyjazdu za granice mozna na miesiac aktywowac za chyba 16 zl pakiet na cala europe.

Edytowano przez Rhomek

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.