Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
LUKAS_vBs

Fabryczne xenony VB problem z samopoziomowaniem

Recommended Posts

Witam.

Map problem z samopoziomowanie xenów VB polift, xeny sa fabryczne ale cos z nimi nie tak, po wlaczeniu zaplaonu (nawet gdy swiatla nie sa wlaczone) slilniczek regulacji opuszcze je w dol , tu nagle slychac przez ulamek sekundy tyrkotanie jakby sie jakas zebatka zblokowale i za chwile w gore i tak juz zostaje ale wydaje mi sie ze w czasie jazdy regulacja nie pracuje, nie wiem moze tak ma byc , to moje pierwsze autko z xenami ale wydaje mi sie ze nie, zagladalem pod spod i z tylku jest zamontowany regulator na wahaczu z prawej strony a z przodu ni diabla nie widze ani z lewej ani z prawej, gdzie go szukac jesli w ogole tam jest ?? HELP !!

samopoziomowanie xenonów w VB nie działa podczas jazdy

działa tylko przy włączaniu świateł

Czyli prawidlowa reakcja jest po wlaczeniu zaplonu ruch w dol i w gore i to wszystko ? A co z regulatorem w przednim zawieszeniu , gdzie go szukac bo przy wahaczu go nie widze ?

ok, wszystko jest, sa czujniki z przodu i z tylu, pozdejmowalem ciegna , chodze leciutko tylko auto ma 17 , niski profil kapcie i bardzo ciezko go ugiac wiec nie wiem czy opuszczaja sie po obciazeniu ale caly czas kom wyswietla mi leuchtw. fahrlicht, mozna to jakos wykasowc , nie dziala tez spryskiwacz xenonow , brak pompki, moze komunikac tez wyswietlac od tej brakujacej pompki ??

mi sie pojawił problem z tym samopoziomowaniem po wymianie sprężyn na obniżające :/ wyregulowałem światła na stacji diagnostycznej i jest tak że jak odpale auto i zapale xenony to jest ten ruch mówiący o samopoziomowaniu, tylko że światła świeca dość wysoko wtedy, a po przejechaniu około 1km pojawia się błąd Leuchtweite Fahrlicht i światła opadają na maksa w dół i wtedy poziomowanie nie działa, a wczesniej na poprzednich sprezynach działało to tak jak trzeba podczas jazdy.. wie ktoś może jak zrobic jakąś kalibracje tych czujników?? czy np trzeba kupić te czujniki od vectry w wersji sport z xenonami? bo nie mam pojecia co z tym zrobić