Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest Vikisunshine

Zamek elektryczny do klapy...?

Recommended Posts

Guest Vikisunshine

WItajcie

to moj pierwszy post i przyznam sie ze postanowilam dolaczyc do Waszego grona bo licze na pomoc i wsparcie :-))))

Jestem posiadaczka Vectry C kombi '06, naszpikowana elektryka tak, ze chyba bardziej nie mozna. Nie przeszkadzalo mi to dopoki moje cudo zaczelo "fikac".

Na chwile obecna mam wymontowany zamek elektryczny do tylniej klapy i poszukuje nowego. Stary zamek zaczal przeskakiwac i stad decyzja o wymontowaniu.

Chodzi mi o zamek elektryczny ktory zamykany jest z pilota i z przycisku na klapie. Moze znacie kogos kto albo naprawia stare zamki (regeneruje) lub namiar na jakis szrot (gdziekolwiek - Polska, Niemcy itd) gdzie moglabym poszukac takowego. Numer GM 24467824. W Oplu juz sie dowiadywalam, ebay tez i jak na razie najtaniej znalazlam w Anglii za "jedyne" 212 funtow netto..... no coz

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> caly czas szukam, i licze na Wasza pomoc, rady, sugestie.

dzieki!

a jesteś pewien że to zamek w klapie a nie sam przycisk w klapie ???

Guest Vikisunshine

Teraz to juz i tak po temacie bo moj maz go wymontowal - tam przeskakiwalo takie koleczko i nie domykalo klapy . Nie jestem pewna ze to nie przycisk bo spotykam sie juz drugi raz z taka opinia ale skoro juz jest wyjety to raczej nie da sie juz go wstawic spowrotem...

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_sad.png" alt=":(" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">(

Witam. Pozwolę sobie odświeżyć temat. Mam podobny problem z zamkiem który dociąga klapę. Nie jest to problem przycisku tylko samego zamku. Jest w nim wyrobione plastikowy trybek dość nietypowy który ciągle przeskakuje. Czy wie ktoś gdzie można zregenerowć taki zamek za rozsądne pieniądze. Nowy zamek kosztuje około 1600zł. A może ktoś już przerobił klapę na zwykły zamek, czy jest to możliwe?

Podpinam sie pod temat moj zamek tez padl:( przeskakuje na trybach 

jest jakies rowiazanie dla tego zamka czy tylko wymiana nan nowy?

Czy ktoś może dysponuje takim uszkodzonym mechanicznie zamkiem klapy dociaganej elektrycznie nr części 24467824? U mnie padła elektronika i potrzebuję "dawcy".