Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Guest kratek210

sterownik pompy,problem

Recommended Posts

Guest kratek210

Witam wszystkich. Od kilku dni jestem posiadaczem vectry b 96r. dti 2.0. Na poczatku pojawil sie problemm z przeplywomierzem ktory wymienilem I jest napewno sprawny bo stan autka sie poprawil. Aktualnie moj problem polega na tym,ze w czasie jazdy zapala sie kontrolka check engine I autko traci moc. W momencie kiedy puszcze pedal gazu kontrolka gasnie I po chwili gdy znow dodam gaz kontrolka spowrotem sie zapala. Komputer pokazuje za male napiecie na pompie o ile dobrze pamietam to kod 0195. Znajomy od ktorego kupilem autko jest mechanikiem ale na elektryce sie wogole nie zna. Mowi ze zmieniial pompe wtryskowa ale zostawil stary sterownik. Zastanawiam sie czy on nie jest przyczyna bo na szczescie mam sterownik od obecnie zamontowanej pompy. Zauwazylem ze kiedy wlacze zaplon sterownik buczy. Prosze o jakas rade bo odwiedzam kolejnych elektromechanikow I nikt sie nie chce podjac naprawy. Tacy w Kielcach sa wybredni :-) Prosze o jakies wskazowki

Jeśli masz 96rok to masz DTL 82KM a nie DTI 100KM. Czy aby na pewno jest to taki i tylko ten kod błędu?

Guest kratek210

Faktycznie blad popelnilem juz poprawiam. Z tego co mi wiadomo to tylko problem jest z napieciem na pompie,tak mowil diagnosta. Co do kodu to nie jestem pewny niestety. Jest mozliwosc podpiecia ze tak powiem luzem sterownika I sprawdzenie czy blad nadal wystepuje?

Nie kombinuj-podaj prawidłowy kod błędu.