Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Guest car35

Plastikowe Listwy na nadkola

Recommended Posts

Guest car35

Tak jak w temacie, poszukuję gdzieś plastikowych listew na nadkola do Vectry Combi B z 97' Troszkę rdza zaczyna wychodzić i przydałoby się to czymś zabezpieczyć a później zakryć, tylko że nie mogę nigdzie takich nakładek znaleźć, proszę o pomoc.

i lepiej przestań tego szukać, bo po pierwsze rdza jeszcze bardziej zainteresuje się nadkolami, a po drugie będzie wiocha.

Kolego to jest VECTRA troszkę szacunku do tego samochodu.

Guest car35

mam szacunekczek bo samochód posiadam już od 10 lat

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> po pierwsze.. jeżeli to się dobrze zabezpieczy od spodu to dostęp wody jest ograniczony do minimum, po drugie, każde prace lakiernicze szlag trafi po sezonie zimowym, rdza będzie i tak dalej szła, a jeżeli to zakryje i zabezpieczę to przynajmniej opóźnię ten proces.

Ja u siebie przerabiałem rdzę na wszystkich nadkolach... Prościej i wcale niewiele drożej jest wymienić przednie a w tylnych dać reperaturki.

Te plastiki pięknie przylegają tylko na fotkach, musiałbyś tam niewiadomo ile kleju do szyb napchać żeby woda nie wchodziła a i tak pewnie z czasem pojawią się pęknięcia i wejdzie.

Rdza żeby dalej nie szła pod tymi plastikami to musiałbyś wyciąć ją ze sporym zapasem, bo przecież nawet pod lakierem będzie szła.

Kolego u siebie wymieniałem reperaturki z tyłu od razu jak kupiłem viki. To było prawie pięć lat temu i nic do tej pory nie wyszło. Wszystko zależy jak macher podejdzie do sprawy. U mnie jest zakonserwowana od środka i od dołu (baranek). Jako że reperaturka zachodzi na próg to i tam jest rzucony baranek (wygląda to jak ori). To co chcesz wydać na to badziewie to wydaj na dobrego machera.

koledzy maja racje szkoda kasy, i nie podchodz do tego ze po sezonie zimowym znowu wyjdzie .. jak ktos zdupi robote to naewno ..

jakby kazdy tak myslal to ROST bylby popularny jak nie wiem .. a ludzie lakieruja cale auta i maja luz na pare lat jak jest dobrze zrobione .. takie nakladki to do VW Golfa 2 mozna dac

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_lauh.gif" alt=":lauh:">

Guest car35

hmm.. a ile może kosztować zrobienie 2 nadkoli?

Jeśli chodzi o tył to cenę reperaturek masz w linku. A resztę kasy jaką masz do zrobienia tego przeznacz na robotę. Ja zapłaciłem 600 zł za dwie strony z malowaniem. Może mało może dużo ale 5 lat temu to robiłem i wiem że skoro tyle już wytrzymało to wytrzyma drugie tyle jak nie więcej a konserwacji nie żałowałem.

Please login or register to see this link.

Edited by ADi999

Załóż to i dodaj jeszcze na klapę obok napisu VECTRA napis ALLROAD :-)

A tak serio to zrób tak jak wyżej radzą.