Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

kiha26

Pukanie przy gwałtownych ruchach kierownica??

Recommended Posts

Witam. Mam pytanko do wszystkich któzy sie spotkali z taka usterka badz moze tak ma byc mi juz rece opadaja od szukania przyczyny a niepamietam czy wczesniej tak było. a zaczne od tego ze padły mi pierwsze drazki kierownicze(wynieniłem na TRW) po 6miesiacach padla maglownica i caly płym znalazł sie w gumowych osłonach:( kupilem zregenerowana z 12mies.gwarancja i kompletna z nowymi znowu drazkami. Teraz wynieniłem oba łaczniki stabilizatora bo na diagnostyce wykukał ze lewy puka wiec oba wynieniłem i dalej cos stuka. Chyba pojezdze az cos wkoncu padnie i sie wyjasni:)Mysle tylko zeby nie magiel znowu chociaz jest na gwarancji. Jedno jeszcze mi zostało to wymienic gumy na stabilizatorze ale wontpie ze one taki myk robia ewentualnie zostaja jeszcze wachacze na których podobno luzu niema.

Mnie pukało podczas skręcania (szczególnie przy parkowaniu). Okazało się, że winne były łożyska amortyzatora (57pln netto/szt.). Po wymianie szafa gra!

Please login or register to see this quote.

To u mnie chyba jest ten sam proble. Podejrzewałem te łożyska od dawna

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">.

często jest tak że przy skręcie jak coś "puknie" a nie "puka" to jest albo łożysko amortyzatora albo pęknięta sprężyna

Wymieniałem ten element samodzielnie,nie zbyt skomplikowana wymiana,odpukać cisza od 2 lat

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20"> Polecam,informacje uzyskałem w ASO (nie chcieli wymienić jednego tylko kpl.) nie zgodziłem się (cena) wymieniłem wadliwe jedno i cisza.