Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Michał34

Zakup Vectry B 1,8 16V [Z18XE]

Recommended Posts

Wiem wiem ze dobre auta trzymają cenę , gość to prywatna osoba . Auto jest mu zbędne . Mam ze sobą op-coma ale nie sprawdzałem go jeszcze niby błedów nie wyświetla. Ogólnie szyby z jednego roku i rdzy jakoś na nim nie widać. Wieczorem będzie wszystko jasne...

No więc tak : silnik sobie cyka , oleju na bagnecie prawie nie ma , tzn poniżej minimum .

Rdza tylko jednych tylnich drzwi cała buda i ranty ok . Nie pokoi mnie tylko przód koło jest pochylone , po wypadku był wymieniany amortyzator i wachacz i stabilizator . Przebieg wydaje sie prawdziwy . Rozrząd wymieniany w 2006 przy 49 tys. Odnotowane w książce serwisowej . Jest to 3 właściciel , kupił auto rok temu za 6 tyś euro . Auto rozbiła żona wyjeżdzająć z posesji .przywalił w nią inna vectra na załączonych fotach widać jak stoi to koło , czym jest to spowodowane?

Please login or register to see this link.

Filmik jak pracuje silnik

Oraz więcej fotek

Please login or register to see this link.

Edited by Mihau34

szczerze kolego to jak olej zmieninay w 2009 roku .. to ja bym olał temat..

nie patrz na to ile ona ma najechane..

lepiej kupić auto które ma 180tyś najechane ale ktoś jeździł wymieniał olej filtry płyny niż takie które stało które ktoś traktował jako auto awaryjne nie inwestując ani grosza albo po kosztach itd.

Poprostu obecny właściciel zapuścił auto , jutro mają oglądać auto jacyś Turcy . Pewnie pójdzie , i za 2 tyg będzie stało w komisie za 3 tyś euro , blacharkę naprawią wlepki z wymianą oleju naglę znajdą się pod maską i będzie wszystko ok. A szkoda bo blacharka w bardzo dobrym stanie , ogólnie nie widziałem VB bez rdzy na rantach drzwi , błotnikach . Objechana czujnikiem i nic nie malowane. Jak się nie sprzeda to będe robił 3 podejście . Ktoś wie co może być przyczyną takiego skrzywienia koła ?

Please login or register to see this quote.

No teraz juz tylko zwrotnica lub sanki.

Jest jakaś możliwość sprawdzenia czy to wina zwrotnicy czy sanek w warunkach polowych ?