Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
wojtasm

zasłonki materialowe solar ride do vb

Recommended Posts

Zobaczylem dzisiaj u kumpla w octavii zaslonki DEDYKOWANE SolarRide DO SKODA OCTAVIA II KOMBI

To jest naprawde rewelacyjna sprawa, dzownilem do producenta ale powiedzieli ze nie mysla o produkcji do Vectry B bo to juz starszy model i moze nie isc.

Ja wiem ze naszych VB to jest naprawde mnostwo, szczegolnie duzo widze wersji kombi tak jak mojej.

Facet powiedzial ze narazie nie produkuja, Moze jak bedzie wieksze zainteresowanie to pomysla.

Jak zobaczylem jak fajnie to wyglada i jak fajnie to jest zamocowane i jak fajnie zakrywa cala szybe to stwierdzilem ze naprawde sie oplaca. Facet na allegro nick - ElectronicaCom , Tel. 602489332.

Jak wspomnialem ze moze uda mi sie zainteresowac wiecej osob to powiedzial ze dla forum octavii maja wlasnie specjalna nizsza cene. Moze bedzie troche chetnych. Proponuje dla zainteresowanych zadzwonic tam i zapytac, moze uda sie zeby wyprodukowali takie cos do VB kombi a moze do innych modeli tez.

Wiec jak ? sa chetni ?

PS. Wiem ze to wyglada jak reklama ale niestety jest to jedyny producent takiego czegos jakiego znalazlem a nic chce robic jednej sztuki. Jak uda sie namowic wiecej osob to powiedzial ze moze cos z teg bedzie.

Wojtek naprawdę to jest takie fajne w realu?

Bo patrząc po fotach z aukcji to takie mieszane uczucia mam.

Gdyby to jeszcze 100zł kosztowało ale ponad 320zł !

To prawie za tyle moge szyby przyciemnić...

Moim zdaniem rolety idealne. Cena fakt troszkę wysoka ale ktoś to robić musi my tylko zakładamy więc nie ma się co dziwić. Byłyby jeszcze droższe gdyby były zwijane jak bmw. Moim zdaniem fajna rzecz jak samochód stoi na podwórku a nie chcemy aby jakiś syf wpadł do środka np podczas sprzątania.

cena nie wynosi 320 marcin tylko 199, nie wiem na co ty patrzyles. Numer aukcji oferta nr 2487194803.

PS ale dzieki za zniechecenie innych na dzien dobry.

Dobra wroc, do passata b5 kosztuja 300 zl.

Edited by wojtasm

No nie patrzyłem na cene akurat Octavi tylko rzuciłem okiem na wszystkie jego aukcje i do kombiaków wszystkie są po ponad 300zł

Nie zniechęcam - wyraziłem swoja opinię i dopytywałem

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Edited by marcinek180

a tak swoja droga to ile moze kosztowac przyciemnianie szyb tylne drzwi, klapa i boczne w bagazniku ?

Ja za kombi placiłem 350pln . Folia 2 nie za jasna i nie za ciemna.

Please login or register to see this quote.