Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Sambor

PO WYMIANIE SKRZYNI BIEGOW

Recommended Posts

No i niestety!Odebralem w poniedzialek Isi i jest nawet gorzej niz bylo!

Jedynka czasami wchodzi bardzo ciezko,na trojce duze wibracje,wogole biegi nie wchodza tak plynnie jak przy starej skrzyni i dalej jest to stukanie przy odejmowaniu gazu na niskich obrotach!!Zadzwonilem do nich od razu a mechanik powiedzial, ze teraz trzeba poczekac 2 tygodnie az menadzer wroci z urlopu bo oni sami nie podej ma decyzji i moze te biegi po jakims czasie beda wchodzic lzej

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_lauh.gif" alt=":lauh:"> Tym mnie dobil!

Umowilem sie na nastepny poniedzialem w innym miescie tez w ASO Vauxhalla(Opla).Nie bylo zadnego problemu.Wyjasnilem tylko, ze nie moge czekac tak dlugo.Kierownik nie robil zadnych ale, ze inny warsztat wymienial skrzynie i dwumase.Ciekawe czy zaproponuja wymiane sprzegla?W pierwszym warsztacie powiedzieli mi ze sprzeglo jest wporzadku i nie trzeba go wymieniac,chociaz musialbym za nie zaplacic.Dziwne!Wymienic DMF i skrzynie bez sprzegla po 40tys km?To chyba cos nie tak?!

i jak dalej masz problemy z ta skrzynia?

przy odejmowaniu gazu - dyfer

Please login or register to see this quote.

samochod jest na gwarancji jeszcze wiec to problem ASO.

tutaj "specjalisci" nie lubia jesli ktos nie zwiazany z braza mowi im co maja zrobic

No i po wielu bojach lacznie z telefonami do Polski w poniedzialek Isi idzie na wymiane zmodyfikowanego sprzegla!Placi za to dealer Hondy u ktorego kupilem Isi a wymienia Vauxhall.Gwarancja na to jest do 18 tys mil a mam juz 30tys przjechane, a ze mam rok gwarancji w Hondzie to gosci malo krew nie zalala!!Mysleli ze sprzedadza i spokoj a to kuku

/emoticons/default_woot.gif" alt=":woot:"> .

Skrzynia i DMF sa nowe tak ze moze to byc ewentualnie poloska.Chociaz moze sie okazac ze nowa skrzynia jest tez walnieta?!Zobaczymy w poniedzialek!

W czwartek jade na urlop do PL tak ze drazenie tematu sie oplacilo!Nie popuszczam w takich sprawach!Spokojnie ale dobitnie!!

Guest adym

Serwisy vauxhala i forda w Angli są jednymi z najgorszych w całym uk chcesz kupić auto nie ma problemu później tylko na podbitki przeglądowe jeździj tak gamonie tam myślą,a jak ci auto na gwarancji pada to im też opadają ręce i tylko czekają aż cie szlak trafi i pojedziesz do niezależnego mechanika który ci auto naprawi ale i gwarancje z auta zdejmie.

Pogoda w PL wysmienita!!!!!

Sprzeglo wymienione ale dalej mozna odczuc lekkie szarpniecie przy odpuszczeniu gazu tak ze po powrocie dalej do nich wracam!Nie odbiore dopuki nie zrobia.Moze to byc poloska i poducha pod skrzynia?!

ja mialem tez w swojej insi sprzeglo wymieniane,to w serwisie powiedzieli ze wsadzili mocniejsze z 4x4 ,tylko tez nie wiem czy to prawda

Jak nie zobaczysz to nie uwiezysz!!

Dzisiaj bylem w Oplu i mechanik po przejechaniu powiedzial ze cos jest nie tak ze skrzynia biegow tak ze po powrocie oddaje im Isi do powtornej weryfikacji.Powiedzial wyraznie ze biegi wchodza ciezej niz powinny i czuc, ze jest z nia cos nie tak.Ciagle sa duze wibracje na 3 biegu!

te dolegliwosci ktore mialem zniknely

A dokladnie to jakie objawy miales i co Ci wymienili?

przy rownej predkosci okolo 70,90 km\h przy lekkim muskaniu gazu i odejmowaniu bylo czuc w nogach taki stuk

nie tylko w uk sa takie serwisy

/emoticons/default_tongue.png" alt=":P" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

w pl czy w niemczech tez sie trafiaja, to tez zalezne jest od serwisu i ludzi pracujacych tam

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sambor skoro masz gwarancje z salonu Hondy to naprawiaj wszystko tak zeby bylo wszystko ok.

Dosc duzo komisow czy salonow ktore sprzedaja samochody urzywane mysla ze pozbeda sie sztuki i problemu z nim zwiazanymi

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

bardzo dobrze robisz ze drazysz ten temat, ja bym na koncu zalozyl im jeszcze sprawe w sadzie ze sprzedali Ci nie sprawny samochod nie informujac Cie o tym.

I tak zrobie!Ale najpierw jak wroce to odstawiam samochod do ASO Vauxhalla i niech wymieniaja jeszcze raz skrzynie sprzeglo i DMF bo nawet w PL w ASO Opla kierownik powiedzial mi ze skrzynia nadaje sie do wymian!A jak skrzynia to i wg niego jeszcze raz sprzeglo i DMF!!A jak tylko cos beda krecic to dzwonie od razu do GM i ide do biura konsumenta!!

Wracam za tydzien to napisze wiecej!

Po dlugim oczekiwaniu Inne ASO Vauxhalla wymienilo druga skrzynie ciagle na fabrycznej gwarancji!Przy okazji wymienili gumy stabilizatora przod i tyl na gumy montowane w VXR(OPC) gdyz wczesniej mialem problem z wibracjami powyzej 110 km/h.

Roznica jest wyrazna!Mam nadzieje ze tak juz zostanie ale mysle o wykupieniu 3 letniej gwarancji?!Nigdy nic nie wiadomo?

Widze, ze nie za duzo ludzi ma problemy ze skrzyniami tak jak w UK!

Edited by Sambor

znajomy w pl tez skrzynie wymienial,z tego co wiem to obudowa gdzies pekla jak to mozliwe to tez nie wiem