Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

pszczo

Foto porada jak wymienić poduszke powietrzna w fotelu.

Recommended Posts

mistrzostwo:)

warto dodac ze nie powinno sie nic robic z poduszkami majac akulumator podlaczony, lepiej jest go odlaczyc nawet do pol godziny od rozpoczecia pracy.

wiem ze ten czas moze byc za dlugi ale lepiej byc przezornym niz wstawiac sobie nowe zeby albo cos gorszego jak nam poduszka wybuchnie w twarz przy rozkrecaniu

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Please login or register to see this quote.

wydaje mi sie to oczywiste , lecz jak najbardziej sie zgadzam z kolega , najlepiej robic wszystko bez jakiegokolwiek napiecia , bo wybuchajaca poduszka obok glowy lub co gorsze w twarz , to nic przyjemnego.

Opis klasa

/emoticons/default_ok.gif" alt=":ok:">

a tam ja już kilkadziesiąt poduszek w VC na podłączonym aku odpinałem to nie VB.. niestety poduszki od tak w VC nie wywalają.

dlatego zostalo uzyte slowo "najlepiej" , przeciez ja nikogo do niczego nie zmusze,kazdy robi jak chce

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> kilkadziesiat ok , az w koncu Ci sie trafi ta jedna felerna ...

+ za fachowa poradę...zadanie zaliczone

/emoticons/default_wink.png" alt=";)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20">

Swietny temat.A ja sie zastanawialem do czego te czarne haczyki na paskach.No teraz juz wiem.

Z airbagami trzeba uważać bo przy zwarciu albo za dużym natężeniu prądu mogą wybić dlatego najlepiej robić przy odłączonym aku

Edited by zubek73

czy kolega wogole przycztal posty ponizej , mam jakies takie wrazenie ,ze nie bardzo , zostalo to juz tam wszystko wyjasnione ,wiec nie ma sesnu powtarzac tego samego co juz bylo powiedziane.zreszta w opisie tez jest o tym wspomniane.

A ja mam pytanie odnośnie tego ostatniego zdjęcia na którym jest fotel. Jak zdjąć ten element pod poduszką powietrzną który wypycha fotel w odcinku lędźwiowym wymieniam skóry na nowe i z tym mam zagrychę bo nie wiem jak to mamm zdjąc

Witam

To mój pierwszy wpis na forum. Także na początek pozdrowionka dla fanów Viki :-) Miałem taki mały problem gdyż kawałek skóry przy poduszce w siedzeniu troszkę się wyślizgnął i dzięki super opisowi i zdjęciom uporałem się z problemem w kilkanaście minut. Bardzo dziękuję za umieszczenie w/w opisu. Bardzo fachowy i pomocny. Pozdrowionka dla klubowiczów.

ciesze sie ,ze sie przydalo.

witam kolego pszczo jak już zaglądniesz i bedziesz wiedział co i jak to daj znać jak to rozebrać

Jak jeszcze tego nie rozebrałeś, to użyj np. 2 płaskich śrubokrętów i podważ równomiernie dźwigienkę, jest wciśnięta na wieloklinie.

czas odpowiedzi 3 lata i 10 dni

/emoticons/default_biggrin.png" alt=":D" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> chyba to raczej juz ogarnol po takim czasie , jesli sie dalej nie dopytywal

nie wiem dlaczego ale nie otwierają mi się zdjęcia, a bardzo przydała by mi się ta porada,

kolego pszczo można by prosić fotki raz jeszcze albo na maila?

dzięki z góry

wlasnie zauwazylem , ale to moze dlatego , ze przestalem uzywac jednego serwera do fotek i moze je wywalili , nie wiem czy je jeszcze mam , ale postaram sie je znalezc

NAPRAWIONE !!!!

Edited by pszczo

Witam.

Czy można prosić jeszcze raz o aktualizację zdjęć bo się nie wyświetlają.

Chcę też wymienić poduszkę i ten opis bardzo by był mi pomocny.

Pozdrawiam.

Jak można to ja proszę o zdjęcia bo jutro czeka mnie ta robota: darpiet1@o2.pl

Edited by darpiet1

Please login or register to see this link.

możesz jeszcze raz wrzucić zdjęcia na jakiś dobry serwer i przywrócić je w temacie?

Cześć, odkopuje temat żeby nie zakładac drugiego podobnego. Czy ktoś posiada zdjęcia z podanej instrukcji wymiany poduszki? Zamiast zdjęcia wyświetla mi się 'image.js'. Dodatkowo chciałbym zapytać, jeżeli wystrzeliła poduszka w siedzeniu kierowcy to przed wymiana poduszki muszę wymienić jakiś sterownik? Czy mogę normalnie wymienić poduszkę a sterownik w innym czasie? Aktualnie jest wystrzelona poduszka na desce wyświetla się błąd poduszki ale auto bez problemu jeździ czy mogę wyciągną wystrzeloną poduszkę i na jej miejsce wsadzić nową bez podpinania się pod komputer, wymiany sterownika bez konsekwencji? Obawaiam się że nowa poduszka natychmiast wystrzeli ponieważ poprzednia wystrzeliła i sterownik jest przez to padnięty.