Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
Snajper91

Wydmuchana uszczelka pod głowicą i co jeszcze??

Recommended Posts

Witam wszystkich, mam od pewnego czasu problem z moja vectra. Podejrzewam że wydmuchało mi uszczelke pod głowicą, ponieważ auto straciło prawie całkowicie na mocy, do tego płyn chłodniczy zmieszał się z olejem. I z tego co orientowałem się to są powody wydmuchania tej uszczelki. Ale jest jeszcze jeden problem... silnik chodzi chyba na 2 " baniaki nie jestem pewny ale na to wygląda. motor się cały telepie i kurzy z wydechu na czarno... świece, przewody wn zmienione, cewka jest dobra... możecie mi doradzić co mogło paść? Bo wakacje bez auta to już nie to samo...

Krótko silnik do kapitalnego remontu nic innego nie wymyślisz.

Kopci, kawa z mlekiem w zbiorniczku, pali na dwa baniaki i do tego jeszcze ten nieszczęsny silnik 1.6 co daje w sumie remont silnika.

Silnik praktycznie do rozłożenia na czynniki pierwsze. Przepłukanie magistrali z oleju, szlif głowicy zresztą było opisywane na forum. Tak czy siak jak się zdecydujesz na robotę swojego silnika (oczywiście możesz kupić drugi) to portfel zrobi się lżejszy o jakieś 1500 zł.

Edited by ADi999

Ojjj toś mnie kolego pocieszył ...