Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
jamanek

Słabo odpala po postoju (świece przekaźnik wymienione )

Recommended Posts

Witam, mam problem z moją Viki otóż po dłuższym postoju (parę godzin lub noc) ma ciężko żeby załapać od razu. Jak wspomniałem wymieniłem świece na nówki BERU, przekaźnik od świec na nowy oryginalny. Operacja odpięcia wtyczki czujnika temperatury skutkuje odpaleniem "od kopa", żadnych błędów na kompie. Jak się chwilę zagrzeje odpala ładnie. Czy macie jakieś pomysły? Co jeszcze sprawdzić, wymienić? Viki Z19DT

Edited by jamanek

Podpiąć sie pod kompa i badać wskazania z czujników - skoro odpięcie wtyczki od czujnika temperatury załatwia sprawę to może on jest walnięty.

Dodam jeszcze że właśnie cały nowy termostat z czujnikiem został wymieniony ok 2 miesiące temu, oryginalny. Wczoraj odpiąłem akumulator, myśląc że on jest winą ale po podpięciu prostownika po ok 10 min aku był pełen, czyli odpada. Dziś wymieniłem przelewy, ale jeszcze muszę poczekać parę godzin lub do jutra rana. Dodam że przy odpalaniu z wciśniętym pedale sprzęgła jest lepiej czyli może rozrusznik powoli siada?Chyba że to jakiś przypadek. Dodam że korekcje nie są rewelacyjne 1,25 0,4 0,5 1,59. Dziś zalałem odpowiednik STP, Redex do wtrysków. Czy korekcje będą miały wpływ na odpalanie?

Rozwiązane.

Edited by jamanek

a moze filtr paliwa pasowaloby wymienic....

Pochwal się co było grane.

tu macie rozwiązanie