Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

osvch

Wymiana silnika- gdzie szukać sprawdzonych sztuk Z19DT?

Recommended Posts

Stało się nieszczęście, przy przebiegu 217kkm coś dostało się pod pasek wieloklinowy w skutek czego niefortunnie przedostał się przez osłonę do rozrządu- resztę można się domyślić, dźwięk rozrywanych zaworów przez tłoki i unieruchomione auto. Rysy na cylindrach dosyć głębokie, trzeba wymienić silnik.

Czy macie sprawdzonego sprzedawce silników diesla do Vectry? Poszukuje Z19DT.

Pisz PW do Rafałg może cos skombinuje

Poszukaj sobie na allegro użytkownika "berx" to szrot z Parczewa w lubelskim, mają na prawdę bardzo dobre części a silników CDTI dosłownie dziesiątki, co prawda w większości Z19DTH, ale DT też widziałem.

Wiecie co, potrzebuję Waszej rady prawnej. Zamówiłem silnik, dogadałem się z gościem przez telefon że przyśle, przesyłka kosztowała 200zł- ok. silnik przyszedł-złom- nie nadaje się do założenia. Dzwonie ponownie przedstawiam sytuację i żądam 100% zwrotu za przesyłkę, dostaje informacje że odda mi pieniądze za silnik a koszty przesyłki w obydwie strony ja pokrywam.

Mieliście kiedyś podobną sytuacje? Czy możliwe jest odzyskanie pieniędzy za transport silnika? Udać się ze sprawą do rzecznika praw konsumenta czy jak?

Tragedia jakaś, tak mnie jeszcze nikt w balona nie zrobił...

a podpisywaliście jakąś umowę?

masz fakturę albo jakikolwiek kwit?

Niestety brak. Był tylko list przewozowy od kuriera.

Please login or register to see this quote.

nawet jakby był to zakup przez allegro to koszty pokrywasz Ty (zakup na odległość). Licz na to ze zobaczysz pieniądze w całości.

________

Wysłane z telefonu

Edited by Smelbo

Ciesz się że gość odda za silnik

swoją droga szukaj zakładu który Ci moze odrazu wsadzić ... wyjęty silnik na palecie to złom .. nie sprawdzisz jak chodzi itd.

Dziwię się koledze,bo ma pod nosem sprawdzoną firmę w postaci rafalg a szuka nie wiadomo gdzie.

Jeśli zamawiasz "za pobraniem" i płacisz za coś plus za transport to sprzedawca musi Ci zwrócić koszty zakupu i transportu przy czym musisz wysłać mu wadliwy towar na swój koszt. Kiedy kupujesz płacąc za wysyłkę wraz zamówionym przedmiotem sprzedawca również musi Ci zwrócić wszystkie koszty.

Co do silnika, tak jak Włodarski napisał, masz Rafała, który zorganizuje Ci silnik, a co do odbioru... hmmm... obaj jesteście z tego samego miasta.

dokładnie wal do RafalG - pewny sprawdzony i masz pod nosem - możesz podjechać sprawdzić i dogadać się no i bez kosztów wysyłki

Edited by Żywcia