Jump to content

Welcome to Vectra Klub Polska

Guest Image

Welcome to Vectra Klub Polska , like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of Vectra Klub Polska by signing in or creating an account.

• Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get email updates
  • Get your own profile page and make new friends
  • Send personal messages to other members.

Sign in to follow this  
GSII

Woda w bagażniku i nie tylko

Recommended Posts

Witam mam takie pytanie gdzie może przeciekać woda do bagażnika w HB bo po każdej ulewie mam mokre dywaniki od strony nadkoli? i jeszcze tam gdzie jest umiejscowiony komputer i od strony kierowcy?

Scoiagnij dywaniki z nadkoli i zobacz czy nie masz tam przegnite, vectry lubia gnic w okolicach gornego mocowania amortyzatorow.

ok ale o to chodzi ze auto stoji i nigdzie nim nie jeżdżę a woda jest i dywaniki są mokre, a może tak być ze przez lampy się wlewa do środka?

Please login or register to see this quote.

rozbierz troche plastików, weź wąż ogrodowy lej wodą i patrz gdzie ci przecieka, może trójkąty tylne

Please login or register to see this quote.

Złe odprowadzenie wody z szyberdachu.Przewody mogą być uszkodzone. Ułożone są one przy lampach.

Czesty przypadek to przeciekanie przy lampach i zatkane odprowadzanie wody z szyberdachu jeżeli chodzi o przód to sprawdz odprowadzenie wody z podszybia ten gumowy odpływ nad magląwnicą, jak jest zatkany to woda potrafi sie lać do środka.

szyberdachu nie mam sprawdzę lampy i rozbiorę bagażnik do wyczyszczenia

Dodatkowo u mnie na przykład lało się przez ten gumowy "odpowietrznik" po tylnym zderzakiem.

Tezo sprawdza a czy uszczelka do okien załatwi sprawę z lampami?

Klej do szyb, sylikon...

No i tapicerka ściągnięta i sprawa ma się tak ze woda mi się zbiera w tych wnękach miedzy błotnikiem a bagażnikiem i się wlewa do środka ale jakos nie wlewa sie lampami tylko gdzieś od strony zderzaka ehh

Guest gigimik

Witam. Podepnę się pod temat gdyż ostatnio miałem powódź z przodu. Oba miejsca tzn i kierowcy i pasażera prawie pływały. Podejrzewam iż na podszybiu woda dostawała się przez otwór wentylatora. Potwierdzało by to zalanie i jednego i drugiego miejsca bo nie wiem czy w innym wypadku woda zalała by oba miejsca). Wiki schnie (jak na razie). Ponieważ czytałem wcześniej forum oczyściłem przewód odprowadzający wodę i znajdujący się mniej więcej na środku podszybia. Czy jakoś czyści się (udrażnia) odpływy znajdujące się po obu stronach podszybia prawie przy krawędzi? A jeśli tak to w jaki sposób bo jakoś nie dałem rady tam cokolwiek wsadzić

Please login or register to see this image.

/emoticons/default_smile.png" alt=":)" srcset="https://forum.vectraklub.pl/uploads/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> i ewentualnie przepchać.

Poza tym jak stawiacie czy woda mogła zalewać mi z tej przyczyny (przez wentylator) i czy udrożnienie środkowego odpływu oraz uszczelnienie wentylatora pomoże?